Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Może przy okazji powrotu patusiary (fitnesiara to jednak nie pasuje) wypowie się znaczna większość wykopków z tamtego czasu co broniło jej osoby i swoimi wypowiedziami sugerowały, że zaburzenie osobowości wyłącza odpowiedzialność.

W dorosłym życiu (szkoła się nie liczy w końcu) jeśli jest 1 vs cała reszta, to raczej coś nie tak jest z tym jednym a nie zresztą hotelu. Jaki to był wtedy absurd, że wszyscy uczestnicy dostali hejt, a ona efekt aureoli i gloryfikacje.

Oczywiście feministki musiały się doczepić, że to wina facetów, gdzie sama zainteresowana wskazywała w dużej mierze na dziewczyny. W sumie Maja Staśko współpracowała wtedy z patusiarą (o ile dalej nie współpracuje).
  • 13
  • Odpowiedz
@HanzoOW: Ja to się zastanawiam nad tą jej przyjaciółką Izą. Co to jest za typiara, która jej sponsoruje meble do nowo wynajętego domu?! Pewnie ją też utrzymywała przez jakiś czas, bo Wiktoria cały czas narzekała, że nie ma pieniędzy. Ona w ogóle żadnych realnych przychodów nie ma skoro jej odmówili pożyczki w banku. To jest po prostu dno dna, ale stil lepsze od all stars.
  • Odpowiedz
@dagmara-wojcik: no ciekawe co z tymi nowymi meblami kupionym za kasę od Izy bo dziś na lajwie już wszystko wyceniala i że wszystko będzie sprzedawać. Typiara ciągle mówi że jest spłukana do zera, pożycza kasę od przyjaciółki jednocześnie mówi że wyprowadza się do Vegas w USA (ciekawe za co... Jak same bilety pewnie z 4k), kupuje w przyszłym miesiącu samoyeda (pies tez za jakieś 5k). O jej anoreksji to już osobna
  • Odpowiedz
@Helen97: o boże :( jeszcze zwierzę będzie męczyć, jprdl, można udostępnić jej dane na jakichś psiarskich grupach na fejsie, może jakiś hodowca ją rozpozna i nie sprzeda...
  • Odpowiedz
@HanzoOW: Może nie przeginaj z tym że z resztą hotelu nie było coś nie tak bo i bez niej byli nieźle #!$%@?. Łoniak i jego apodyktyczność i szukanie na siłę blondynki z wróżby (!), Klauno i jej kłamstwa, Oha, Ciposz, który w All Stars zachowuje się tak samo niepewnie i fałszywie. Pamiętam z lajwów jak #!$%@? Natka wydzierała się przy barze do Mila, Klauno i Nany gdy Wiktoria siedziała obok Uszatego
  • Odpowiedz
  • 0
@Dewasta: po pierwsze miała ksywe LOha xD

Nie mówie że byli całkiem normalni. Ale porównując wtedy ich do patusiary to tak, nawet klauno.

No i robisz to co wtedy. Większość hotelu mówi, że z tym jednym jest coś nie tak. 4 osoby: mil (to jest taka sama #!$%@? jak miłosz, on nigdy nie pochwalił jej zachowania, a jego słowa zawsze były neutralne), mike (nie wypowiedział się zbyt mocno o niej), janek
  • Odpowiedz
@HanzoOW: kurde, wy wszyscy jesteście tacy zorientowani w jej życiu xD dowiaduję się wszystkiego od was a i tak średnio ogarniam xd w zasadzie uj mnie to nawet interesuje, ale lubię Was czytać ()
  • Odpowiedz
  • 0
@bas_sko: nie wiem czy napisałem o jej zyciu
Raczej to co było widać 2 lata temu w hotelu. To co teraz robi to wczoraj zobaczyłem tutaj wykopie. I się zaśmiałem, że kurde kiedyś tu mury obronne stawiono za nią.

Jedynie co to prześledziłem Łoniaka, bo to jest ciekawy przypadek zmiany wizerunku
  • Odpowiedz