Wpis z mikrobloga

@TrUsKaWkOwAq: ale to nie było molestowanie. Upada to u podstaw czynu. Plus do randomowych fake kont odpisanie pod wpływem emocji w ten sposób, da się usprawiedliwić tymi podłymi pomówieniami.

Wiki zrobiła dużo gorsze rzeczy. Pomówienie jest duzo gorsze

Tutaj przypominam ze screen wiadomości to nie dowód. Nagranie tak.
  • Odpowiedz
@HanzoOW: @TrUsKaWkOwAq wy tu się kłócicie a świruska lajwy robi na tt które są złotem :)
Odnośnie Wiktorii to szykuje się gruby temat ze strony GM, TVN i inncyh stron - ona na serio chyba ucieknie do USA bo ponoć szykuję mocne działa, a byli uczestnicy zostaną objęci wsparciem prawnym (jeszcze rok milczenia wg umów mają).
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq przecież ona jest naprawdę poważnie chora. Cholera wie, co odwalała w hotelu (niektórzy uczestnicy wskazywali na to, że już wtedy miała swoje epizody i zdrowo mieszała) i co tak naprawdę odwala dzisiaj. Widzimy tyle, ile chce pokazać, a trudno wierzyć osobie z takimi problemami.
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq pomijając, że uszaty to dzban i komentarz poniżej krytyki - dlaczego oni wszyscy jej nie poblokowali i jeszcze wchodzą z nią w interakcje? Dają się sprowokować jak dzieci, a przecież wiadomo jak to się skończy. A jeżeli faktycznie ma być jakaś sprawa sądowa czy to z jej strony, czy z TVN, to tylko sobie szkodzą. Oni często nawet odzywają się tylko po to, żeby po raz x z niej zakpić nawet
  • Odpowiedz
@leemealitie: co do reszty to robią to dla beki i poczucia bycia lepszym, bo każdy zareagowałby tak, gdyby pod dwóch latach jakaś psycholka o nich wspomina.

Ale co do jarosa - to sorry nie masz racji. To paskudne pomówienie z jej strony. Powinna za to odpowiedzieć. Zaburzenia osobowości nie zwalniają z odpowiedzialności - pogódzcie się z tym.

Takich ludzi jak wiktoria nie należy żałować to bardzo złe osoby. Patrz najlepszy przykład
  • Odpowiedz
@kipman1: sprawa sprawą, ale ona ma problemy psycho i czuje się bezkarna, bo chyba myśli, że dzięki temu jej wszystko wolno i ona jest ponad nimi wszystkimi.
  • Odpowiedz
@HanzoOW ale ja nic nie powiedziałam na temat tego czy ona jest winna, czy nie XD wypowiedziałam się jedynie na temat tekstu uszatego, który w każdym wypadku czy to w kierunku wiktorii, czy kogokolwiek innego jest dla mnie karygodny i nie powinien mieć miejsca. Dla mnie takie dawanie się sprowokować w przypadku osób zdrowych świadczy o niedojrzałości i debilizmie.

Złymi osobami są psychopaci, z czego nie da się wyleczyć, a niektóre osoby
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq pewnie dochodzi tu też jej ogólny wygląd w sm, ale tbh kto normalny w ogóle bawi się w coś takiego. To nie są żadne dyskusje czy wymiana zdań, tylko jakieś wyzwiska, wycieczki personalne, wyśmiewanie - przecież to patologia
  • Odpowiedz