Wpis z mikrobloga

Historyjki zawarte na tagu #frajerzyzmlm #mlm przypominają mi jak idąc sobie rynkiem po Krakowie spotkałem jednego osiedlowego ziomka którego nie widziałem jakieś 5 lat; Typ siedział w pudle za handel dragami, ogólnie zawsze był jakiś szemrany, że tak to powiem.
Podbija do mnie, oo siema, dawno się nie widzieliśmy, taka tam gadka szmatka, potem schodzimy na temat rozmów o tym gdzie kto pracuje, ja siedzę w IT więc powiedzmy byłem mało interesujący dla niego, ale w czasie jak o tym mówiłem wyskoczył mi mniej-więcej z takim czymś:

- Ty a nie chciałbyś sobie coś dorobić? Mam dobrą fuszkę
- Nie no w sumie to mi się nie chce, i tak wystarczająco czasu poświęcem na swoją prace a zarobki mam spoko
- No ale może masz jakichś żiomków tam co by chcieli wejść w dobry biznes, dla dobrej firmy, pracuje teraz nad takim nowym projektem
- A dla jakiej firmy?
- No moja firma jest liderem w branży, mamy zgrany zespół i bardzo ambitny prjoekt dla ludzi którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce?
- No a co to za firma?
- No mówię ci, można dużo zarobić, tylko trzeba być ambitnym, jesteśmy liderem w branży, mamy zagranicznych klientów
- Ale jakiej branży, co to za produkt robicie?
- No chodzi o branże wellness, robimy produkty dzięki które naprawdę pomagają ludziom, MÓWIE CI MORDO TO NIE JEST ŻADEN FARMAZON! ( ͡º ͜ʖ͡º) xD
- no dobra ale kogo potrzebujecie? nie wiem programistów, grafików?
- no przede wszystkim ludzi ktorzy chcą od życia coś więcej
- Ty no nie wiem to jak chcesz to możesz mi coś podesłać, zobaczę, ale wątpie że kogoś znam kto się tym interesuje
- No spoko mordo, ale mówie ci można wziąć życie w swoje ręce i zrobić coś więcej!

xD
  • 8