Wpis z mikrobloga

Przeglądając ogłoszenia gruzików lub normalnych samochodów co raz więcej widzę ogłoszeń o podobnym schemacie "miałem dziewczynę, ale okazało się że pokazuje dupe w intrenecie, olałem karynke i samochód był na mnie zarejestrowany, teraz nie mam chęci i go sprzedaję, a na jej instagramie xyz możecie zobaczyć zdjęcia, jak robiliśmy ten samochód". Taki schemat powtarza się coraz częściej, ma on na celu nagonić ludzi na instagrama dupodajki, taka tania reklama, was proszę o zgłaszanie takich ogłoszeń. Ogłoszenie fioletowej BMW po prawej zostało zdjęte z powodu czasu jaki już wisi na otomoto, za kilka dni pewnie wróci.

#przegryw #blackpill #influencerki #bmw #otomoto #e36
dolor - Przeglądając ogłoszenia gruzików lub normalnych samochodów co raz więcej widz...

źródło: coraz-więcej-ogłoszeń

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@ren-downhill: ogłoszenie po prawej wisiało od kwietnia, albo nawet dłużej, ale trzeba coś z tym zrobić, a otomoto żymianin jeden ma w dupie zgłoszenie, bo pieniążki za ogłoszenie nie śmierdzą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@starykuc reklama swojego Instagrama na którym sprzedaje się nudesy lub inne usługi, ogłoszenia te są fikcyjne, bo te samochody nie są na sprzedaż. Po prostu baba co się ogłasza #!$%@? zdjęcia np. z archiwum allegro i pisze że jest chłopem, i sprzedaje betę bo okazało się, że loszka to #!$%@?, reklama w nickiej cenie, a jest skuteczna.
  • Odpowiedz