Wpis z mikrobloga

Nie ma większego raka na polskim twitterze niż Bandyta z Kamerką. Działalność tego typa opiera się w 99% na prowokowaniu innych jazdą na granicy przepisów, a potem zapasami w błocie z normalnymi użytkownikami dróg na swoim kanale. Od wczoraj pieniacz kręci aferę, bo ktoś wyprzedził go prawym pasem na S8, a na pytania, czemu okupował lewy, kiedy prawy był pusty, zasłania się jakąś tajemniczą zasadą 20 sekund, której nie ma w kodeksie drogowym. Oceńcie zresztą sami.

https://twitter.com/BandytaZKamerka/status/1686400822777622528?t=fVa6Y5OnKz7tBqMch0LKGg&s=19

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #polscykierowcy #rakcontent #bekazpodludzi
smutny_kojot - Nie ma większego raka na polskim twitterze niż Bandyta z Kamerką. Dzia...
  • 136
  • Odpowiedz
Nie wiem, nie oglądam, ale daję plusa w ciemno, bo zakładam, że działa jak większość kanałów „obywatelskich” i „tępiących patologię” (vide Samochodoza czy Łowcy pedofilów), czyli prowokuje i eskaluje sytuacje pod kliki i dla kontentu. Bo kanał musi w końcu na siebie zarabiać, ludzie muszą wpłacać kasę na szeryfa.
  • Odpowiedz
  • 500
@smutny_kojot: kierowca lexusa oczywiscie kretyn do odstrzału, ale takich zamulaczy lewego pasa mam wrażenie że ostatnio jest jakiś wysyp. Jedzie #!$%@? taki jeden z drugim 20-30km/h mniej od dopuszczalnej bo zabiera sie do wyprzedzania tira za 2km i zdziwiony że ludzie z prawej go wyprzedzają
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: od kiedy to nie można wyprzedzać z prawej w takim miejscu. Ba taka sytuacja powinna być uznawana z automatu za uporczywą jazdę lewym pasem i premiowana mandatem.
Może w końcu wymiotło by #!$%@? z lewego.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: szczerze to większość tych kanałów to straszne raczyska. Na samym początku zamysł był dobry bo ludzie wrzucali rzeczywiście nietypowe zdarzenia z dróg ale od pewnego czasu szlag mnie trafia jak mi się wyświetli coś z tej tematyki, szukanie sensacji na siłę, prowokowanie sytuacji, używanie klaksonu a nie hamulca oni chyba mają hasło przewodnie "włącz kamerkę wyłącz mózg"
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Ta zasada 20 sekund generalnie istnieje (słyszałem o tym kilka lat temu dobrych jak prawko robiłem), ale to jest taka na gębę niepisana, że się nie musisz stosować i na pewno nie polega na zachowaniu wyżej przedstawionym a na tym, że masz wyprzedzić możliwe jak najszybciej i jak najbezpieczniej pojazd wracając na swój pas. Niestety na stop chamie można bardzo często zobaczyć to samo ci ludzie w pogoni za nagrywaniem
  • Odpowiedz
@rdy: Jest wysyp ponieważ banda kretynów ogląda stop chama i liczy na to, że może ich nagranie się akurat załapie na film. A do tego mamy po prostu pełno idiotów na drogach na zasadzie ''to ja go zablokuje nie będzie mnie #!$%@? wyprzedał''
  • Odpowiedz
@voldi: mandat obu, ale nie za wyprzedzanie prawą stroną bo jest dozwolone i sam często stosuję karmiąc się mruganiem i trąbieniem szeryfów, którzy nie mają pojęcia
  • Odpowiedz
  • 46
@smutny_kojot @Bad_Wolf @r5678:
Wy wszyscy upośledzeni jesteście?
Gościu przy prędkości 140km/h (tak zakładam skoro autostrada) wyprzedza pozostawiając może metr odległości od nagrywającego po czym wciska hamulec XD
Super, nagrywający #!$%@?ł bo jechał lewym pasem, ale typ z Lexusa to chciał chyba rozszerzone samobójstwo popełnić

EDIT: A i jeszcze, po co typ z Lexusa wjechal na lewy? Mogl jechac dalej prawym dopoki do ciezarowek nie dojechal
  • Odpowiedz
@voldi: przecież wcale jakoś mega mocno nie zahamował, jesli się nie jest dzbanem i widzi się że zbliża się auto z tylu to się zjeżdża na prawy i tyle
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Bandyta jest rakowym kanałem i już nie raz został tutaj zaorany na wykopie i w swoich komentarzach. Akurat w tym filmiku lex nie jest bez winy, bo hamowanie to większy rak niż blokowanie pasa
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: w sumie jak ktoś nie umie zjechać na prawy pas, wyprzedzić kogoś i wrócić na lewy (bez jakichś idiotycznych przychamowań na konieć) też powinien oddać prawko i czipsy
  • Odpowiedz