Wpis z mikrobloga

@muchabzz: o cholera, już pomijając walory estetyczne bo jednak każdy lubi co innego, ale nie dało się tam jeszcze więcej cyferek nawalić?
  • Odpowiedz
@Kefir91 za każdym razem jak robię kontrolenadgarstków z tym zegarkiem, to zbiera się grono znafcoof, którzy nie mają pojęcia co to za zegarek i dlaczego tak wygląda. a to jest zegarek legenda. ma symbolizować kokpit samolotu. mechanizm produkowany od wielu lat. mam w rodzinie typa , który ma 20 letni red arrows z tym mechanizmem.
echh
  • Odpowiedz
@Kefir91 za każdym razem jak robię kontrolenadgarstków z tym zegarkiem, to zbiera się grono znafcoof, którzy nie mają pojęcia co to za zegarek i dlaczego tak wygląda. indie zaczyna : schludnie ale nasr.. , że za duży , że oczopląs..a to jest zegarek legenda. ma symbolizować kokpit samolotu. mechanizm produkowany od wielu lat. mam w rodzinie typa , który ma 20 letni red arrows z tym mechanizmem.
echh
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx masz dajwerka ? tak ?
nurkujesz ? nie ?
no to wiesz .. przerost formy :)
i kolejny raz pisze , że zdjęcie zniekształca. on nie jest aż tak wielki. jest spory ale nie aż tak.
poza tym mi się podoba. MI. a jak komuś się nie podoba, to nie mój problem
  • Odpowiedz
@muchabzz: Nie mam diverka, mam G frogmana ale zakładam go na basen, na co dzień mam zwykłe G, na wieczór jakieś garniturowce lub casuale ale na kajdanie to mam tylko zabytkowego poljota dlatego że z takimi bransoletami był powszechnie noszony.

Gx
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx frogman na basen ?? powaliło cię? zegarek na pół łapy z mnóstwem funkcji , żeby popływać ?
przerost formy nad treścią
zwykle g na codzien ? to co ty robisz ? młotkowy jesteś ???

przerost formy nad treścią

XGGGGGHHHJ
  • Odpowiedz