Wpis z mikrobloga

@derton778: nie słuchaj narzekaczy - jeśli to mieszkanie dla 1 osoby, czy nawet dla pary to jest całkiem spoko - z doświadczenia, większość czasu i tak się spędza w salonie, więc im większy tym lepiej się będziesz czuł. Między kuchnią a korytarzem dałbym sobie ściankę działową, dzięki temu nie wchodzi się od razu do kuchni i można tam dać jakąś płytką szafę. Kuchnia niestety będzie ciemna, no ale dasz sobie więcej
@Tulky połączenie wad ekspozycji północnej i poludniowej czyli z rana budzisz się spocony od słońca a potem nie masz go wcale... mieszkałem w czymś takim (jednostronna ekspozycja na wschód) i nigdy więcej
@Tulky: z mojej perspektywy: całe życie mieszkałem w ciemnym domu / ciemnych mieszkaniach i doskwierał mi brak światła, dlatego celowałem w ekspozycje południowo zachodnia, tym bardziej, ze w mieszkaniu częściej jestem właśnie popołudniami. Przy wschodniej ekspozycji, już od południa i po południu będzie po prostu w mieszkaniu ciemniej, tym bardziej przy niedużej ilości okien. Ale to kwestia preferencji, kolega ma mieszkanie z większością okien na północ i tragedii nie ma, a