Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxseriesx #ps5 Kochani nie mogę się zdecydować. Xbox czy PS5? Miałem oba na testy ale nie wiem. W xbox fajnie ze jest game pass, w ps fajny jest pad (haptyka). Xbox dla mnie ładniejszy, PS ma więcej znajomych. Ludzie, co wybrać w morde jeża? Pomocy
  • 19
  • Odpowiedz
@magnevox: Rzuć monetą, niezależnie co kupisz i tak będziesz zadowolony. Jedynie sprawdź czy bardziej siadają ci gry od sony czy od studiów Microsoftu.
  • Odpowiedz
  • 0
@magnevox: no a w czym on jest lepszy od PS+ Extra?

@Theos: z tego co się zorientowałem jest tam troche mniej gier niz GPU

@magnevox: Rzuć monetą, niezależnie co kupisz i tak będziesz zadowolony. Jedynie sprawdź czy bardziej siadają ci gry od sony czy od studiów Microsoftu.


@Olcziq: kurde tez mi sie tak wydaje. ale boje sie rzucac xd
  • Odpowiedz
  • 0
@magnevox Ja mam oba i zdecydowanie korzystam więcej z PS, PS Extra ma może kilka gier mniej (serio nie dużo mniej) ale większość to są naprawdę dobre gry i jest sporo exów, Aaaa i zwykle jakaś gra szybciej wpada do PS Extra niż do GamePassa.
  • Odpowiedz
  • 4
@magnevox lepiej zobacz JAKIE tam są gry. Demons Souls, Bloodborne, Uncharted Kolekcja, FF7 Remake, oba Horizony, God of War, Ghost od Tsushima, Ratchet, Returnal, Spiderman.

Wszystko co wymieniam to świetne bądź topowe rzeczy spoza Xboksa, które są w abonamencie. Z multiplatform są wszystkie Ubigierki, gry Bethesdy na czele z Domami, gry od RGG, japońszyzna od Square. Pod względem oferty nie da się powiedzieć, że +Extra jest gorsze. Chyba że na się specyficzny
  • Odpowiedz
@magnevox: PS5 + PS Plus Extra i więcej nie trzeba. Oczywiście, zawsze najważniejsze pytanie jest do samego siebie - które tytuły bardziej Cię interesują.
  • Odpowiedz
@magnevox: PS5 + PS Plus Extra i więcej nie trzeba. Oczywiście, zawsze najważniejsze pytanie jest do samego siebie - które tytuły bardziej Cię interesują.
  • Odpowiedz
z tego co się zorientowałem jest tam troche mniej gier niz GPU


@magnevox: No to prostujemy:
- Game Pass posiada na chwilę obecną 468 gier, z czego 438 gier jest dostępnych na Xboxa Series X/S (w co wliczają się też gry z Xboxa 360)
- Playstation Plus Extra w tej chwili posiada 471 gier (w co wliczają się tylko gry z PS5 i PS4) - gdyby liczyć Playstation Plus Premium dla
  • Odpowiedz
@magnevox: jak masz ograne exy z poprzedniej generacji to rzuć monetą, jeśli nie to ps5

i to pisze z perspektywy osoby która ma obydwie konsole, ale plejak potrafi się kurzyć nieużywany przez 2mc
  • Odpowiedz