Wpis z mikrobloga

  • 2
@BackInBlack o, patrz, konserwatywne wychowanie w tym, bicie żony i dziecka ci nie przeszkadza ale to że ponad 20 lat temu Biedroń matkę uderzył to już skandal, ciekawe :-)
  • Odpowiedz
@Chlejealewstajerano:

Haha bo wiecie, ludzie głosujący na partię, która mi się nie podoba na pewno są zwyrodnialcami i biją członków swojej rodziny

@BackInBlack

To o Biedroniu, który się znęcał nad matką i młodszym bratem?


To jak to w końcu jest xD
  • Odpowiedz
@Chlejealewstajerano: Nie muszą bić swoich rodzin. Ba, niektórzy mogą być nawet świetnymi ojcami i matkami dla swoich dzieci czy mężami i żonami dla siebie wzajemnie, ALE sam fakt, że akceptują lub tolerują przemoc w innych rodzinach oraz umniejszają jej rolę zasługuje na potępienie. To, że jakiś Rosjanin w czasie wojny nie katuje bezpośrednie więźniów i nie strzela do cywilów nie oznacza, że jest w pełni niewinny, jeżeli popiera inwazje swojego państwa
  • Odpowiedz
ALE sam fakt, że akceptują lub tolerują przemoc w innych rodzinach oraz umniejszają jej rolę zasługuje na potępienie.


@Lambo994: Wiesz, ja nie wiem co konfederacja postuluje, bo nie siedzę w politycę, gdyby OP nie otagował #przegryw to bym tego wpisu nie zobaczył, ale nie rozumiem czemu mi miało by przeszkadzać, że ktoś inny #!$%@? swoje dziecko czy kogokolwiek, nie mój problem.
  • Odpowiedz
@Chlejealewstajerano: Dlatego, że to dziecko kiedyś dorośnie i mając spaczoną psychikę przez tatusia- domowego Rambo, w najlepszym przypadku skończy z Tobą na tagu, albo co gorsza pod wpływem alkoholu i narkotyków, #!$%@? kogoś przypadkowego na ulicy lub strzeli samobója. Tylko nieliczne osoby z takich rodzin są w stanie prowadzić normalne życie, założyć rodziny, zdobyć wykształcenie, pracować itp. Wielu powiela błędy starych i w wieku 20-30 lat ma już zaawansowane stadium alkoholizmu
  • Odpowiedz