Wpis z mikrobloga

mam pytanie, czy warto jest dokładać do stalowej wersji Apple Watcha 8? Początkowo chciałem kupić aluminiową wersje AW8 gps, ostatnio zaciekawiła na x-komie stalowa wersja 45mm cellular - jest za 3k, jednak za 500zł więcej można dorwać już ultra z lepsza batria, martwi mnie jednak spora tarcza ultra. Ponadto za miesiąc wychodzą nowe zegarki - jak sądzicie, czy warto się wstrzymać ten miesiąc? #applewatch
  • 4
  • Odpowiedz
@kekebanana: moim zdaniem nie warto kupować w ogóle apple watcha, cena/jakość/możliwości to jest dramat a codzienne ładowanie cię zmęczy, mówię to jako typ który ma w szufladzie od roku apple watcha se
  • Odpowiedz
@kekebanana: miałem SE, w pewnym momencie to faktycznie zacząłem mieć problem z ciągłością działania zegarka, wiec mam nadzieje, ze w tym roku zaprezentują jakiś nowy zegarek z lepsza bateria, pchanie się w wielkiego ultra imo nie ma sensu
  • Odpowiedz
@kekebanana: Ja zaś mam Series5 od 3 lat i sobie chwalę. Jako smartwatch jest niezastąpiony, ale bateria faktycznie daje się we znaki. Ja zakupiłem ładowarkę indukcyjną 3in1, stoi na stoliczku nocnym koło łóżka i kładąc się spać zawsze odkładam na nią iPhone'a, Watcha i czasami profilaktycznie AirPodsy, żeby mieć pewność, że nie padną, gdy będę chciał ich używać. Wyrobiłem sobie ten nawyk ładowania co noc, bo inaczej z AW nie da
  • Odpowiedz