Wpis z mikrobloga

Ej Wykopki jest tak #!$%@? sprawa teraz że to szok, moja przyjaciółka przyłapała lokatora z jej bielizną, generalnie jak co rano wyszła do pracy ale czegoś zapomniała i musiała się wrócić i zastała go w swoim pokoju z jej bielizną w ręce, koleś był całkowicie wystraszony jak Ją zobaczył, i zaczął ją błagać na kolanach i tłumaczyć jego podnieca takie coś i że On może jej zapłacić ale żeby nie zgłaszała tego nigdzie.
Normalnie Ja w szoku i nie wiadomo co z tym faktem zrobić, wiem że ludzie mają różne fetysze i czy to powód by niszczyć komuś życie?
Co Wy byście zrobili w takiej sytuacji bo Ja szczerze nie wiem.
#fetysz #rozowepaski #przegryw #niebieskiepaski
  • 35
@Nehro: To kumpel niech zgłosi właścicielowi, że ona jest jakaś jebnieta i chcę go wykurzyć z mieszkania i zdyskredytować. To jest słowo, przeciwko słowu tak naprawdę, a kłamstwo jest tym skuteczniejsze im bardziej bezczelne ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i nikt nie będzie miał żadnej pewności co się stało, ucz się od Ruskich jak manipulują ;). Tylko do tego trzeba mieć jaja, a wachajacy majtki spermiarz zapewne
  • 0
@Glikol_Propylenowy: W sumie masz racje, nie ma dowodu żadnego tak naprawdę, nie ma nawet podstaw żeby to zgłosić tym bardziej sprawa jest nietypowa, ale gość był wystraszony czyli może o tym nie wiedzieć, oferuje jej pieniądze za milczenie więc tym bardziej może być jak mówisz że nie ma jaj. Powinna wziąć kase i zapomnieć o sprawie?
@Nehro: Tylko niech czeka na odpowiedni moment, to właściciel powinien sam do niego zadzwonić i zapytać o sprawę i masz się zachowywać tak jakbyś tego nie zrobił, znaczy Twój kumpel. Masz się #!$%@?ć i zareagować totalnym wyparciem. Niech kolega sobie to przećwiczy przed lustrem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz też unieść się honorem i powiedzieć właścicielowi, że z psychicznymi osobami nie zamierzasz mieszkać i, że szukasz sobie