Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie, może ktoś już miał taki przypadek. Jakiś czas temu złożyłem wypowiedzenie umowy na abonament. Wczoraj dostałem ofertę z Play, w której oferują nielimitowane rozmowy i smsy i 40 GB internetu za 30 zł. Byłem dziś w salonie Play i laska była zdziwiona, że dostałem taką ofertę i że najlepiej zadzwonić do nich pod *500 i z nimi sie dogadywać. I tu moje pytanie czy te ich oferty przed odejściem to jakiś wałek czy serio oferują takie rzeczy? #play
  • 2
I tu moje pytanie czy te ich oferty przed odejściem to jakiś wałek czy serio oferują takie rzeczy? #play


@elementrix: ale to nie jest jakas mega super hiper oferta. Standardowe postepowanie dzialu utrzymania klienta, kiedys bylo to bardzo popularne, wysylanie wypowiedzenia i oczekiwanie na telefon z ww. dzialu, z oferta ktora dla szarego smiertelnika nie byla dostepna.

No i miej na uwadze, ze dzial utrzymania i oferta internetowa, moga byc inne
@elementrix To normalne, że operator widząc perspektywę utraty klienta będzie starać się bardziej niż dla tego, który potulnie idzie do salonu podpisać przedłużenie umowy. ;)

Nawiasem mówiąc w ofercie na kartę za 35zł masz w Play nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 150 GB internetu mobilnego - "Pakiet M" (nolimit rozmów i SMS-ów oraz 50 GB) oraz promocja z dodawaniem co miesiąc przez rok pakietu 100 GB.

https://www.play.pl/kampania/4800gb