Wpis z mikrobloga

Wiedziałem, że tak się to skończy, jak Bezrąk mówił, że "dogadają się Łukaszem", po tym jak go ktoś zapytał czy Mrugała dostanie hajs za walkę. XD
Nie przepadam za Tucznikiem, ale @Bezi77 zachował się jak typowy Janusz biznesu.
Walka się nie odbyła z powodu jego przeciwnika, więc Mrugała powinien normalnie dostać wypłatę, lub jakiś jej procent (75-80%), tak jak jest to np. w KSW. On się wywiązał z kontraktu, brał udział w promocji gali i konferencjach oraz stawił się do walki, tylko przeciwnik uciekł.
Takimi frajerskimi zagrywkami ala januszex gardzę bardziej, niż tucznikiem.

#danielmagical #famemma #primemma
  • 22
@Papileo: w sumie w #!$%@? te cala sytuacje mam, czytam tak se przy okazji ale skąd wiesz, że "On się wywiązał z kontraktu" ? Znasz caly kontrakt? Moze byly jeszcze jakieś punkty z ktorych ten caly magical sie nie wywiązał?
Nie zebym kogokolwiek bronił, ale dziwi mnie zawsze jak łatwo ludzie wydają osądy nie znając wszystkich faktów.
@PZt37:

Przecież Bezrąk sam tutaj opisywał całą sytuację oraz w wywiadach po gali. To co napisałem to jest czysto teoretycznie, jeśli faktycznie Bezrąk nic mu nie wypłacił za walkę. Wcale mnie to nie zdziwi, bo w wywiadach na pytanie o wypłatę dla mrugały powoływał się na zapisy w umowie, ale nie odp konkretnie czy i ewentualnie ile zostanie wypłacone.
@Papileo: Dziwne sa te osądy tylko po obejrzeniu filmu magicala i od razu cisniecie po federacji , tak jak napisał jej szef w koncu prawda wyjdzie na jaw , może warto poczekac na jakies oficjalne informacje a nie spuszczac sie pod filmik magicala :) ?
@Rybsoonswdk: pisze tak, żeby zamieść sprawę pod dywan, wcześniej przy sytuacji z kornik też tak mówił, coś wyszło na jaw? Nic, po prostu ludzie zapomnieli i tutaj też tak będzie. Gdyby to nie byli powszechnie nielubiani magicale to Małysz byłby już dawno kręcony a tak to w sumie #!$%@? ale Bezrąk to typowy Janusz, który zawsze będzie szukał punktów w umowie, żeby przyciąć. Jestem przekonany, że ppv też nie sprzedało się
@duzeelobenc: no może być tak jak mówisz , ale cieżko mi uwierzyć że federacja która dopiero odbija się od dna kręci wała na gali która dała im troche :"tlenu" wbijając sobie nóż w plecy , przecież taka akcja może oficjalnie ich pogrzebać
@Rybsoonswdk: wątpię, że ta akcja ich pogrzebie, środowisko i internet nie lubi Magicala a madki z wiosek nie oglądają freaków. To są w sumie tylko gdybania ale po prostu wydaje mi się i od tego bezrąka bije taka januszerką i cwaniactwem według mnie.
Dziwne sa te osądy tylko po obejrzeniu filmu magicala i od razu cisniecie po federacji


@Rybsoonswdk: to nie jest TYLKO po obejrzeniu filmu magikała. Bezrąk sam napisał, że nie wypłacili mu hajsu, bo nie miał w umowie, że dostanie hajs bez odbytej walki. I będą się tłumaczyć złamaniem jakiegoś gównianego zapisu w umowie typu uderzenie Ciota
@marv0oo: no ale regulaminu chyba powinno sie przestrzegać , nie wiem jak to jest na galach feakowych ,ale na poważnych to chyba zawodnicy regulaminu przestrzegają @duzeelobenc mi tam magicali nie szkoda jak streamowali to dymal ludzi na hajs co chwile ,teraz zostali wydymani oni i #!$%@? im w dupe w sumie :)
@Rybsoonswdk: No powinno, tylko jak robisz dymy na konferencji, napędzasz widownie na galę, a tu nagle ci wyjeżdżają - No nie damy ci kasy, bo uderzyłeś w gościa na konferencji i co nam zrobisz?
Jak chcesz, żeby było tak jak mówisz, to nie będzie ŻADNYCH dymów na konferencjach, bo im mogą #!$%@?ć z tego powodu hajs
@marv0oo: no ja akurat jestem z tych których dymy na konfach nie interesują tylko walki , ale nakreśliłeś mi sytuacje nie wiedziałem że chodziło o jebniecie na konfcie ,ogladam czasem shoty z tych konf itd to tam ciągle ktos kogos strzela w pysk ,wiec idąc tokiem myslenia tej federacji to 50% zawodników nie powinno otrzymywac hajsu od federacji freakowych :D
ale nakreśliłeś mi sytuacje nie wiedziałem że chodziło o jebniecie na konfcie


@Rybsoonswdk: bo nie wiadomo czy o to chodziło. Ale poprzednie osoby które zgłaszały zażalenia mówiły, że im nie wypłacali hajsu przez takie pierdoły
@Papileo: tak jak z tą Hornik, niestety to są takie bizsnesmeny które myślą, że przez kontrakt mogą sprawic że ludzie będą ich niewolnikami i mogą im mówić co mają robic a czego nie. Takie umowy w świetle prawa muszą być na równych zasadach, a te wszystkie chore zapisy są gowno warte