Wpis z mikrobloga

Faceci po 30tce którzy pracują zdalnie. Gdzie wy znajdujecie nowych znajomych, koleżanki czy kolegów? Jestem strasznie zdesperowany brakiem nowych relacji. Jestem sam jak palec. Relacje podupadły, ludziom nie chce wychodzić się z domu. Jak żyć?
#zycie #zwiazki #relacje
  • 209
  • Odpowiedz
@eskejper: znajdź sobie jakieś zajęcia grupowe które cie interesują. Nie ważne czy będą to warsztaty teatralne, lepienie talerzy z porcelany czy meetupy programistyczne. Cokolwiek gdzie są ludzie z którymi coś cie łączy, idź tam i nawiązuj znajomości
  • Odpowiedz
@eskejper: Wszędzie. Nie w każdym miejscu jak ludzie podają znajdziesz od razu cumpli dlatego nie zawsze może się sprawdzać zasada ale ja mam dużo kolegów z klubu dlatego możesz zapisać się na jakieś sztuki walki. Koledzy z branży albo powiązani zawodowo. Z tym, że z nimi mam bardziej zdalne relacje co nie oznacza, że nie możesz przez internet poznać kogoś kto ma podobne hobby/pracę i jest z okolicy. Ja mam tak,
  • Odpowiedz
@eskejper: A co lubisz robić, albo chciałbyś nauczyć się robić? Najlepiej to dołączyć do jakichś grup/kursów, gdzie ludzie coś wspólnie robią, wtedy zdecydowanie naturalniej poznaje się ludzi. U mnie akurat tańce się sprawdziły, ale w większym mieście zapewne coś się znajdzie na różne zainteresowania. A od razu wtedy łatwiej, bo i tematy wspólne do rozmów macie.
  • Odpowiedz
@eskejper: po 30stce mamy już własne rodziny i dzieci z którymi spędzamy czas i nie mamy potrzeby szukania nowych znajomych, ewentualnie te same twarze przewijają się na lokalnych placach zabaw to czasami się zagada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@masur1: Przyjechalem do Warszawy rok przed pandemia, nawet porzadnie sie tutaj nie zadomowilem i nie mialem okazji rozwinac kontaktów xD Jakies kontakty mam, ale wiekszosc to kontakty internetowe, telefoniczne i dosyc spontaniczne. No i mam dziewczyne ktora tez zbyt wielu znajomych nie ma xD
  • Odpowiedz
@eskejper ja bym se założył tindera. Poznałem sporo fajnych dziewczyn, z którymi do dziś czasami wysokczę na kawę. No chyba, że preferujesz męskie towarzystwo. To możesz spróbować jakichś technicznych podyplomowek czy studiów zaocznych.
  • Odpowiedz
  • 2
@Bomfastic: Dziewczyna mnie zabije jesli zaloze Tindera. Swego czasu duzo z niego korzystalem jak probowalem kogos poznac i fakt dalo sie, ale dzisiaj slyszalem ze na Tinderze glownie reklamuja sie kobiety z instagramem ktorym zalezy tylko na promocji. Tinder nie jest tym samym co kiedys, miejscem w ktorym ludzie naprawde chcieli sie poznac - sam swego czasu 2-3 razy na miesiac z kims wyskakiwalem zeby pogadac, bez jakis wiekszych intencji.
  • Odpowiedz
  • 5
to samo tyczy się kobiet xD Pracuje zdalnie, nie wiem jak szukać znajomych


@Lonate: znam te uczuc, pandemia wszystko popsula a swiat zapowiadaly sie taki piekny i kolorowy, nie wiem nawet jak to mozliwe ze ostatnie 3 lata tak szybko zlecialy niczym z bata strzelil :( czuje sie jak wiezien w zlotej celi ktora daje mi iluzje wolnosci, zle mi z tym strasznie :(

odpowiedź jest prosta. Nie znajdujemy xd


@
  • Odpowiedz
@eskejper masz jakieś hobby? Jak nie to sobie znajdź i wkręć się w lokalne środowisko tego hobby. Wiem że pewnie łatwo mówić, ale ja przez muzykę i granie po jam sessions poznałem mnóstwo fajnych ludzi z którymi regularnie się spotykam. Po 30, pracujący zdalnie here.
  • Odpowiedz