Wpis z mikrobloga

Jakie jest zdanie wypoku i generalnie ludzi na temat zdrady? Znaczy wiadomo zdrada ujowa rzecz i te sprawy to dla kazdego jest chyba jasne ale mam inne pytanie. Jesli ja jestem wolny ale klei sie do mnie typiara ktora jest zajeta i ja o tym dobrze wiem to co wtedy? Wiadomo, ze jak jest to jakas dupa mojego kumpla to jakbym cos z nia zrobil to lipa i nie honorowo. To w dalszym ciagu poki co jest chyba dla kazdego proste. Natomiast schodki zaczynaja sie w przypadku jesli ja tego goscia nie znam, nie koleguje sie z nim i generalnie mam go w dupie bo mnie zadna znajomsc z nim nie laczy. Po prostu wiem, ze taki ktos istnieje ale dla mnie to totalny random. Co wtedy? Wysrane miec mozna na niego i nie powinien mnie on w ogole interesowac i mozna dzialac z ta swinia bez zadnych przeszkod bo to jej sprawa co robi czy tez w dalszym ciagu to ja mam z potencjalnie fajnej zabawy rezygnowac w imie wyzszej idei, honoru itd. Co mysliscie o tym? Najlepiej piszcie komcie a ankiete zrobie tak dla pogladu sytuacji.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks

Ja wolny a swinka zajeta ale przez goscia ktorego ja nie znam co robic?

  • To jej sprawa i mozesz dzialac bez przeszkod 40.7% (99)
  • Rezygnujesz z niej w imie wyzszej idei 59.3% (144)

Oddanych głosów: 243

  • 27
  • Odpowiedz
@kamil-tika: z prawnego punktu widzenia pozostałbyś bez winy. Z moralnego zaś zdradzony przez nią chłop nie postąpiłby honorowo dla ciebie, wiec nie musisz dla niego. Matematycznie i honorowo najlepiej wykorzystać sytuacje i powiadomić w jakiś sposób chłopa o puszczalskiej osobie, bo taka na dłuższa metę i tak się nie przyda do związku a przy okazji skorzystasz i poczynienia dobry uczynek.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: pytasz o to więc pewnie masz moralne obiekcje, a w takim razie nie rób tego. Ogólnie uważam że jeśli raczej nikt by się o tym nie dowiedział to możesz się pobawić, jeśli nie z tobą to ona puści się z kimś innym. Jeśli myślisz że raczej sprawa wydzie na jaw to lepiej tego nie rób, bo po co ci kłopoty żeby zaruchac puszczalską laseczke bez wartości
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi: pytam bo zawsze mnie ta kwestia zastanawiala. Zapewne jak ja bym mial jakas stala swinie to pewnie 99% innych typow nie mialo by w stosunku do mnie zadnych zawahan i gdyby byla chetna to by ja brali i sie nie przejmowali mna wiec dlaczego mi ma byc szkoda kogos kogo nie znam? Dla mnie honor rzecz swieta dlatego sam jak bylem wczesniej w zwiazku to nic nie kombinowalem ale jak
  • Odpowiedz
@kamil-tika: wydaje mi się że będąc z laską jesteś w stanie stwierdzić czy ona będzie ci wierna w każdej sytuacji, a jeśli masz wątpliwości to nie bądź z puszczalska. Większość kobiet nie zdradziła by swojego chłopa, więc jeśli jakiś ziom jest z puszczalską to dlaczego ja mam się nie pobawić
  • Odpowiedz
@kamil-tika: jak nie z tobą się puści to z kimś innym. Teraz wyobraź sobie jaką będziesz miał randomową myśl za 5 lat "ale ta świnia x dobrze się dymała" czy "chlip chlip poszedłem do łóżka z zajętą lochą przez randoma" - od tego bym uzależnił swoją decyzję
  • Odpowiedz
@kamil-tika a w ogóle bierzesz pod uwagę relacje z osoba co zdradza? Jak jesteś wolny to nie lepiej wziąć sobie kogoś wolnego z kim moglbys sie w przyszłości związać i budować wspólnie przyszłość, bo jak ona zdradza to raczej sie nie nadaje do żadnej relacji wg mnie. No chyba ze chcesz tylko z tej relacji czerpać cielesność to wtedy tylko Twoja moralność decyduje czy chcesz w to sie bawić czy nie. Mnie
  • Odpowiedz
@kamil-tika: z doświadczenia już wiem, że można mieć jedynie założenia na swój temat. Nigdy nie pomyślałabym, że mogłabym być tą drugą. Ani to moralne względem tej pierwszej kobiety, ani dobre dla mnie. Niestety wspólna pasja, przyciąganie, gadki ile to on ma wątpliwości w związku ze swoją jeszcze w sumie świeżą relacją i w to poszłam. Odpowiedział na moje potrzeby i ciężko to było zatrzymać. Czułam się źle, ze w tym uczestniczę,
  • Odpowiedz
@kamil-tika: kieruj się po prostu podstawową zasadą funkcjonowania w społeczeństwie, którą się uczy dzieci w przedszkolu - "nie rób drugiemu, co tobie nie miłe" - jeżeli sam byłbyś z l0szką to nie chciałbyś, żeby ktoś ją peklował, więc nie rób tego innemu chuopowi, mimo że go nie znasz.
Tak samo jak wracając z wózkiem zakupów na parking uważasz, żeby nie stuknąć czyjegoś auta, mimo że nie znasz właścicieli, ale sam też
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt chyba swoje myśli i pragnienia próbujesz projektować na mnie. Dla mnie osoba w związku to taki No-go zone poza tym jakakolwiek osoba będąca w związku i próbująca kogoś podrywać lub poddawać się podrywom kogokolwiek traci w moich oczach cały mój szacunek i nie mam ochoty się zadawać (nawet rozmawiać) z takimi ludźmi.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Zdrada to najgorszy syf jaki może być. Nieważne po czyjej stronie. Lepiej to zostawcie i nie niszczcie chłopowi psychiki, bo często to wychodzi na jaw ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż z drugiej strony skoro ona chce mieć kogoś na boku to prędzej czy później możliwe, że zdradzi go z kimś innym
  • Odpowiedz