Wpis z mikrobloga

#kindle #paperwhite #ebook #czytniki #cebuladeals

Kindle Paperwhite 5 8GB - 399zl w appce xkom.

Nie kojarze, zeby kiedykolwiek ten czytnik byl w takiej cenie dostepny w Polsce. Wersja z reklamami, ale to akruat najmniejszy problem.

Nie wiem czy nie jest to blad cenowy, wiec jesli ktos sie zastanawia to sugeruje sie spieszyc.

Uwaga cena tylko w appce, kod rabatowy weeknd podstawia sie sam.
PurpleHaze - #kindle #paperwhite #ebook #czytniki #cebuladeals

Kindle Paperwhite 5 8...

źródło: Screenshot_20230804_072447_x-kom

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@krucjan: na wygaszaczu ekranu, masz reklame najnowszych ksiazek promowanych przez amazon. I w menu na dole jest jakis mikro banner.
W trakcie czytania nie ma zadnych reklam na ekranie i nic nie wyskakuje - skad ten pomysl?

Amazon sprzedaje takie czytniki troche taniej. Natomiast w PL one i tak sa bezcelowe, wiec support amazonu je wylacza.

@BaalZebul @tomek_27 no niestety, albo bylo to bardzo ograniczone promo, albo im sie modele pomylily.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze

W trakcie czytania nie ma zadnych reklam na ekranie i nic nie wyskakuje - skad ten pomysl?


skąd ten pomysł? a skąd pomysł żeby na twoimi prywatnym urządzeniu wyświetlać ci od przymusem reklamy? jeśli ktoś wpadł już na pomysł żeby sprzedawać sprzęty wyświetlające reklamy to i może wpaść na pomysł reklamy w trakcie czytania xD

niedługo jakiś spec od marketingu wymysły samochód który będzie wymuszał na tobie zatrzymanie się na przerwę
  • Odpowiedz
  • 6
skąd ten pomysł? a skąd pomysł żeby na twoimi prywatnym urządzeniu wyświetlać ci od przymusem reklamy? jeśli ktoś wpadł już na pomysł żeby sprzedawać sprzęty wyświetlające reklamy to i może wpaść na pomysł reklamy w trakcie czytania xD


@krucjan: () ale ty masz cos konstruktywnego do dodania, czy po prostu piszesz zeby sie #!$%@? z podsumowaniem w formie 'xD'?

Reklamy na czytnikach amazonu funkcjonuja od okolo 10
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ajej, szkoda że już nie działa, aż z ciekawości zaistalowalem appke i ręcznie wpisalem kod promocyjny, i no .. no nie dziala :) ale plus za podzielenie się.
  • Odpowiedz
  • 1
chłop co się zesrał


@krucjan: jedynynym uzytkownikiem ktory (ze dopasuje sie poziomem) sie zesral w tym wpisie jestes ty.
Suche info o promocji, a ty przyszedles z drama ze reklamy.

Nie wiesz co komentujesz, nie znasz urzadzenia, nie masz pojecia jak dziala, ale przeszkadzaja ci w nim reklamy.
To jest serio juz gruby poziom #!$%@? ()

Lap PLONKa bo mi sie juz nie chce.

@Cinex widze ze
  • Odpowiedz
@PurpleHaze komentuje bo mogę komentować a ty się zesrałeś, pan inteligencik "uuu napisalem o promocji rozmawiajmy o promocji" xD
to jest wlasnie #!$%@? że robisz wpis i się srasz że ktoś go komentuje, bo co, jak dajesz suche info o promocji to jest zakaz dyskusji?
do tego unosisz się i napinasz jakbym ja ciebie personalnie atakował, jakbym conajmniej napisał, że jesteś kretynem że wrzucasz ofertę urządzenia z reklamą, a w ogóle każdy
  • Odpowiedz