Wpis z mikrobloga

  • 65
@przecietnyczlowiek według regulaminu to 3 kanapki tygodniowo przez rok. cena sztuki to 19 zł, pominę inflację bo załóżmy że wraz ze wzrostem cen wzrosną stawki godzinowe. czyli przez ten rok jeśli wykorzysta kupon na 100% to w 52 tygodnie zje 156 kanapek po 19 zł czyli będzie 2950 do przodu, dzieląc to przez 26h stania wychodzi, że jego stawka za to stanie to 114 zł/h czyli generalnie warto było.
  • Odpowiedz
@masw32 myślę że bez problemu każdemu kto był gotowy stać po ten voucher udałoby się go wykorzystać, przecież to żaden problem xD jedynie co może być problemem to brak możliwości fizycznego pojawienia się w lokalu, jakiś wyjazd, choroba czy coś. Serio 3 kanapki z fastfooda w tygodniu to dla ciebie takie wyzwanie?
  • Odpowiedz
@krucjan: nie twierdzę, że to niemożliwe. Raz na miesiąc przy braku lepszych opcji wydaje się ok, ale nie na okrągło cały rok. No chyba, że jedzenie ma wyłącznie zaspokoić głód a nie jeszcze dodatkowo smakować i sprawiać przyjemność.
  • Odpowiedz
@masw32 mordo ale te międzynarodowe sieciowki osiągnęły gigantyczne sukcesy właśnie dlatego, że to żarcie ludziom smakuje i sprawia przyjemność a głód wręcz przeciwnie - napędza. gdyby osiągało się sukces sprzedając żarcie które ma tylko i wyłącznie zaspokoić głód, to mielibyśmy gigantyczne sieciowki sprzedające gotowany ryż bez dodatków za zeta xD
Jest masa ludzi którzy jedzą te fast foody codziennie i każdego dnia nie mogą się doczekać kiedy #!$%@?ą następnego big macka xD
  • Odpowiedz
@krucjan: żaden ze mnie freethinker ale chyba ktoś się poczuł dotknięty. Jadłem różne tego typu fast foody ale nigdy nie miałem ochoty na to samo następnego dnia. Ale wiem też, że niektórzy przebierają nogami pod sklepem z rana oczekując na otwarcie, żeby kupić sobie flaszkę. Jednak nie przekonasz mnie, że jest to normalne.
  • Odpowiedz
@masw32 ja też nie jadam w takich sieciówkach ale nie jest żadną tajemnicą że są ludzie uzależnieni od tego żarcie, nie rozumiem jak można się dziwić, że ktoś może jeść takie żarcie na okrągło kiedy są dziesiątki jak nie setki milionów takich ludzi na świecie i nie da się o tym nie wiedzieć.
  • Odpowiedz