Wpis z mikrobloga

Niezależnie jednak od tego czy Lindemann jest winny samego molestowania seksualnego, stworzył patologiczny system: tajemnicza Rosjanka werbująca dziewczyny do „rzędu zero” pod sceną, by wokalista mógł, za kulisami, współżyć z nimi przed, w trakcie i po koncercie.


Pamiętajcie, wpłacajcie pieniążki na rozwój radia abyśmy mogli dostarczać więcej takiego bełkotu, inaczej niezależnie od prawdy i faktów, tajemnicza rosjanka wyśle was do wyruchania przez lidera zespołu

#rammstein #radio357 #metoo #pieklomezczyzn
Rad-X - >  Niezależnie jednak od tego czy Lindemann jest winny samego molestowania se...

źródło: twoje357

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 207
@Rad-X: Słaby ten wpis, kogoś nieźle poniosła fantazja.
Sam koncert wymaga dużo energii, zwłaszcza tak widowiskowy jak ich,
a jeszcze miałby 60 latek wyruchać rząd lasek przed, w trakcie i po..

Następny wpis niech wrzucą, że Marilyn Manson sobie wyciął żebro żeby robić loda..
  • Odpowiedz
@lunga: tzn. co jest słabego w tym wpisie? Informacja o fankach? Informacja o wszczętym śledztwie? Czy Informacja o tym, kto będzie gościem audycji?
  • Odpowiedz
@Rad-X: @Lipathor @lunga

jedyna informacja nieprawdziwa w tym wpisie jest to, ze prokuratura w Berlinie prowadzi postepowanie przeciw Tillowi. Postepowanie prowadzone jest "w sprawie" a nie "przeciwko komus". Poza tym:

- wybor dziewczyn do Row 0 przez "tajemnicza" rosjanke byl faktem w 2019, 2022 i na poczatku tegorocznej trasy.
Co istotne: Row 0 ≠ seks z muzykiem. A sama rosjanka nie jest tajemnicza, bo jej nazwisko hula po fandomie i
  • Odpowiedz
@Rad-X 60 latek rucha trzydzieści lasek dziennie co koncert ja w to wierze, po drugie chcącemu nie dzieje się krzywda, jak jedziesz na after z gwiazda rocka czy czegoś tam to doskonale wiesz po co tam jedziesz, jedziesz tam się #!$%@? i walić koks a nie oglądać netflixa xD
  • Odpowiedz
@Rad-X: Pojdź na koncert rockowy/metalowy - wróć z siniakami - no dziwna sprawa. Ciekawie co takiego się dzieje pod sceną, że ludzie z siniakami wracają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cohonez tak, i na materiale wspaniale widać, jak on je do robienia mu gały zmusza XDDDD
To może Linkiewicz też powinna założyć sprawę Rae Sremmund o to, że ją wbrew jej woli wyruchali po koncercie XD? Niektórzy to naprawdę, niedługo będą musieli mieć instrukcje, jak dupe podetrzeć, bo inaczej polegną na tej prostej czynności.
  • Odpowiedz
@Rad-X: a ja myślałem, że wszystkie laski na tego typu afterki idą w oczywistym celu, ale widzę, że niektóre są zdziwione.


@Rozkoszniaczek: nie one są zdziwione, tylko media ( ͡º ͜ʖ͡º) A cała obecna afera wzięła się z tego, że jakaś idiotka odstawiła dragi jej zdaniem odpowiednio wcześnie, schlała się i potem się jej ubzdurało że na pewno ją mieli wbrew jej woli wyruchać xD
  • Odpowiedz
@buczubuczu: a gdzie ja napisałem, że tam było coś zmuszane?

OP stwierdził, że całość posta z Radia 357 to bullshit, więc tylko naprostowałem. Nigdzie nie stwierdziłem, że ktoś jest winny lub niewinny.
  • Odpowiedz