Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie patrzysz na pieniądze to S23+, pomimo większego ekranu czas pracy na baterii też z testów wynika, że może być większy. No i czy ktoś lubi mniejsze ekrany czy większe, bo to też ważne :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@stabil88 właśnie to jest główny mankament. Chcę mieć mniejszy ekran ale pojemniejsza bateria brzmi lepiej. Co do ceny. To i tak telefon raczej na 4 lata
  • Odpowiedz
@Retropx: Mam S23+, zanim go kupiłem to na zastępczy miałem S9+:P Jeśli mam być szczery to też celowałem w 'mniejszy' telefon, ale jak posiedziałem na tym S9 to stwierdziłem, że jednak mały może być za mały :P Poza tym bateria wg gsmarena o 11h trzyma, nie wiem na ile jest to prawdą, ale bateria w S23+ jest naprawdę całkiem rozsądna :P
  • Odpowiedz
  • 0
@stabil88: a jak z aparatem? czytałem przed chwilą że telefon nie dość że nadal robi kiepskie zdjęcia z bliska to na dodatek oprogramowanie lubi zmieniać kształt twarzy (?)
  • Odpowiedz
Nie chce wprowadzać w błąd, bo zdjęcia robię głównie dziecku i jedzeniu, ale nie widzę, żeby miało zmieniać kształt twarzy :P Brat sobie kupił Ajfona 14 Pro to w nocy muszę powiedzieć, że pewniejsze zdjęcie Apple potrafi zrobić, ale to też subiektywna opinia bo mój zrobić ciemniejsze znowu z bardziej naturalnymi kolorami :P tam ktoś pisał też że na krawędziach zamazane, jakby mi nie powiedzieli to bym nie widział o problemie, którego
  • Odpowiedz
@Retropx: Raczej s23+ jest najmniej ciekawym. Albo s23 albo s23 ultra. S23 ma dobrą baterie jak na swój rozmiar. Jak już chcesz dopłacać i mieć super baterie to do 4500 zł idzie na pepperze dorwać s23U
  • Odpowiedz