Wpis z mikrobloga

@szejk_wojak: jak przyspieszyć proces rozgonienia towarzystwa zajmującego się pośrednictwem nieruchomości?
Pozwolić im wypowiadać się w tematach o samych sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: @poison101 @bdg-bro żaden inny zawód nie zasługuje na taką pogardę i oplucie jak te pijawki żerujące na nieświadomych kupujących/sprzedających.
Proces kupna/sprzedaży nieruchomości ogarnęła by małpa po lobotomii, a oni kreują się na jakiś znawców. Najczęściej ich usługa sprowadza się do pobrania prowizji i wskazania adresu, tyle. Tak tyle, no może jeszcze łaskawie udadzą się z tobą do notariusza
Oby ktoś kiedyś dobrał im się do dupy a sam "zawód" pośrednika
  • Odpowiedz
@szejk_wojak Chirurg, by móc operować, to musi skończyć ciężkie studia, potem kilka lat praktyki, gdy jedynie asystuje, po czym dopiero może "samodzielnie" operować, zaś pośrednikiem może być zwykły szympans ubrany w strój człowieka xd
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: Zabawne jest to, że dosłownie w każdej dyskusji z agentami nieruchomości na temat sensu ich działalności padają równie absurdalne "argumenty". Żeby mieli choć jeden argument, z którym faktycznie można byłoby polemizować, ale nie xD Dosłownie zero.
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: Problem z pośrednictwem jest taki, że pośrednik wcale nie chce dla ciebie jak najlepszej ceny tylko sam chce jak najszybciej zarobić a często lepiej jest sprzedać coś nawet sporo taniej i dostać swoją dolę niż próbować uzyskać maksymalny zysk dla posiadacza nieruchomości. A dla przeciętnego człowieka nawet różnica paru tysięcy jest już spora co dopiero mówić o większej.
  • Odpowiedz
@Wraczek: Ja 2 tygodnie temu oglądałem mieszkanie z agencji. Pytam sie :
Jaka instalacja elektryczna w mieszkaniu, nowa stara? Aluminiowa, miedziana?
-Yyy no nie wiem, musze sie dowiedzieć od właścicieli.
-A meble zostaja? Jeśli tak to które?
-No nie wiem, musze sie dowiedzieć od włascicieli.
Nosz kur..miałem ochote gościowi z@#!$%@?? takie luja ogłuszacza...
Koniec gadki i "prezentacji" a ten do mnie, że musze podpisać jakąś umowe z agencją. Pytam się go
  • Odpowiedz
@Wraczek: Ja 2 tygodnie temu oglądałem mieszkanie z agencji. Pytam sie :
Jaka instalacja elektryczna w mieszkaniu, nowa stara? Aluminiowa, miedziana?
-Yyy no nie wiem, musze sie dowiedzieć od właścicieli.
-A meble zostaja? Jeśli tak to które?
-No nie wiem, musze sie dowiedzieć od włascicieli.
Nosz kur..miałem ochote gościowi z@#!$%@?? takie luja ogłuszacza...
Koniec gadki i "prezentacji" a ten do mnie, że musze podpisać jakąś umowe z agencją. Pytam się go
  • Odpowiedz