Wpis z mikrobloga

@Kotouak: to ma drugie dno, bo jak juz Cie stac - jedziesz do salonu na jazde testowa, bierzesz sobie takie auto na 2-3h to wnioski niestesty tez masz takie z mema.

@wtryskow @Theo_Y

Chociaz Twoja 23 letnia 5er zapewnia CI latke biedaka to ciezko oprzec sie wrazeniu, ze w nowych (zwlaszcza) 3er dostajesz cos skrajnie okrojonego wzgledem tego co bylo
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: no w sumie jak sobie przypomne swoje przygody z ostatnim szukaniem samochodu (poczatek 2022) to troche strach. Do czego sie nie wsiadło to coś było nie tak. BMW jest nadal w miare ok. choć kilka rzeczy jest średnich - np. skóry, u mnie na fotelu i podłokietniku po 8kkm sa porozciagane i odciskane jakby zrobiły 70kkm a wsiadajac do ponad 20 letniego e38 tapicerki nadal potrafia robić doskonałe wrażenie. Superbów
  • Odpowiedz
@wtryskow: no ja mam bardzo ladne bezowe skory w e39 i bezowe podsufitki, wszystko bezowe, brazowe takie bentleyowe i jasne. W nocy z kazdej strony sie pala ledy cieple i jest bardzo dobrze doswietlone wnetrze na postoju. W tej nowej trojce to po zmroku trzeba by latarka swiecic podczas szukania czegos co uznaje za porazke w aucie za 300-400k.
Najgorsze, ze w rogach jakby byly przygotowane miejsca na te ledy, ale
  • Odpowiedz