Wpis z mikrobloga

Bezrąk zaczyna coś kręcić. Na wywiadzie u Hnidy powiedział, że Paulina Hornik JAKO Paulina Hornik nie miała z nimi żadnej sprawy w sądzie.
Czyli dalej jest możliwość, że wygrała w sądzie, ale nie jako ona, tylko jej firma partnerska składała pozew xD
@Bezi77 zaprzeczysz, że SPOTLIGHT albo inna firma partnerska która stoi za Hornikową wygrała z PRIME w sądzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #primemma
  • 12
@marv0oo: no ktoś go o to już pytał na twitterze i uciekał od odpowiedzi, tylko jedno zdanie powtarzał, że Hornik kłamie. Strasznie słaba próba manipulowania i tyle
@marv0oo: tak jak byłem za Prime tak co raz bardziej myślę niestety że wykorzystują każdą okazję byle nie zapłacić komuś. Zrobili naprawdę dobrą galę która fajnie się sprzedała i dalej kombinują.
Fame umowy ma często tylko na gębę ale płacą a tu w drugą stronę. Na papierze wszystko co się da by mniej zapłacić.
@marv0oo: ostatnio ktoś z Prime mówił przecież że Hornik jest im dłużna milion złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te ich kontrakty to chyba przypominają te umowy na sprzedaż garnków dla starych dziadków gdzie małym druczkiem masz #!$%@? same kary umowne za byle pierdnięcie.
ostatnio ktoś z Prime mówił przecież że Hornik jest im dłużna milion złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@basilur: jo, to tak jak Rafał Kosno od kononowicza wypisuje do ludzi, że mają mu wypłacić 1000000000000000 dolarów odszkodowania xD
Odpowiem ostatni raz, męczy to mocno.
Paulina złamała kontrakt. Dostała karę umowna której nie zapłaciła.
Sprawa w sądzie była o prawidłowość wystawionej faktury.
Nie o kwotę, czas czy o te karę.
Tylko o to kto ma wystawić fakturę. Ona czy jej agencja menager ska.
Sąd uznał ze fakturę powinna wystawić firma menadżerska. I sprawa się zakończyła. Nie nakazał zapłaty faktury.
Ostatni raz o tym napisałem.
Jasne.