Wpis z mikrobloga

TLDR - nie taki MLM zły jak go malują.

Dobra, dużo ostatnio złego pisze się na mirko o mlmach, to pora na post o pozytywnym wydźwięku bo mi akurat ten biznes bardzo pomógł w życiu.
Od kilku tygodni przeglądałem tutaj wpisy na tagu, stopniowo łaknąc contentu coraz bardziej i bardziej. Gdy kilkanaście wpisów dziennie przestało mi wystarczać - oczy swe skierowałem na Instagram, prawdziwe eldorado rekinów biznesu. Codzienne relacje z hoteli, blask, splendor, złote Rolexy i ręczniki Armaniego - przeplatane skrinami udanych inwestycji forexowych. Słowem, perpetuum mobile beki, a przynajmniej tak mi się wydawało do momentu gdy odkryłem, że zasrany algorytm, zamienił relacje moich znajomych w przeplataną talię MLMowego scamu. Żeby było śmiesznie mój fejsbuk wygląda dokładnie tak samo i teraz każda rolka czy inny shorts to dochód pasywny, wakacje co pół roku i zielone słupki gwarantowanego zysku xD Co gorsza, jednej bizneswoman kliknąłem przypadkiem serduszko pod postem o jej sześciocyfrowych zarobkach i nie dalej jak 5 minut później zaobserwowała moje konto i nagrała mi wiadomość głosową.
...
Od kilku dni nie zaglądałem do social mediów. Powiem Wam, wspaniałe, oczyszczające uczucie. Na co dzień łatwo zapomnieć jakim ściekiem jest Instagram i jak szkodliwy wpływ potrafi mieć na nasze życie. Dziękuję światu MLM, za wyrwanie mnie ze szponów nałogu marnotrawienia czasu. Nigdy więcej bezmyślnego przesuwania rolek przed snem.
(no, przynajmniej do czasu resetu algorytmu i powrotu tam drobnych azjatek i Godzilli)

#frajerzyzmlm #mlm #guiltypleasure
musichastherightto_children - TLDR - nie taki MLM zły jak go malują.

Dobra, dużo ost...

źródło: Screenshot_20230803-120520

Pobierz
  • 6
@music_has_the_right_to_children: hej, słuchaj - mam ciekawą ofertę, jeśli chciałbyś trochę dorobić :) znudził Ci się dochód stały i praca na etacie? posiadam narzędzia, które potrafią zapewnić stały dochód pasywny, ale więcej informacji na priv - to żaden scam, ani MLM :) a najlepiej jakbyśmy się spotkali na żywo w jakiejś restauracji typu McDonald, mogę zarezerwować tam stolik :) pozdrawiam serdecznie!