Wpis z mikrobloga

Podsumowanie dotychczasowego nędznego żywota.
35 lvl mieszkanie z rodzicami zarabiam 1250 zł za 80h pracy u Janusza na zleceniu , kobiety w moim życiu nie było , jeszcze nie widziałem cycka na żywo. Mam siostrę ale koleżanki jej uciekały od małego przez wygląd trola, serio 3/10 operacie plastyczne odpadają taka uroda, zakola brak zarostu gorzej się nie da.
Kluby dyskoteki brak. W wolnym czasie gram w gierki znaczy się bez przerwy plus oglądam filmy np Matrixa już widziałem z 100 razy wczoraj oglądałem Troje któryś raz z koleji.
Brak umiejętności do lepszej pracy nie jestem zbyt bystry.
Przypadek tragiczny i moim zdaniem bez możliwości na jakie kolwiek zmiany.
#stulejacontent #przegryw
  • 11
@Malinowy___Nos: byłem już w takim stanie i byłem blisko ale coś mnie powstrzymało. Chyba mózg/jakaś magiczna siła próbuje mnie za wszelką cenę od tego odciągnąć, albo po prostu taka natura/geny i nie pozwalają się tak łatwo zabić. To nie jest takie proste. Może w przyszłości sie przełamie i się uda.
@Kamien355: coś wkręcasz. Nie możesz zarabiać na zleceniu po 80h 1250 zł. Bo od lipca tego roku stawka minimalna wynosi 23,50 zł/h. Co daje na tyle godzin pracy kwotę 1880 zł. Przed lipcem 2023 minimalna stawka godzinowa dla umowy zlecenia wynosiła 22,80 zł to 1824 zł za 80 h.