Wpis z mikrobloga

Hejo, postanowiłem z żoną podpisać cyrograf na mieszkanie i trzeba wybrać kuchnię. Pomyślałem, że pewnie wielu z was ma złote rady i tipy, które mogą być moją cenną wskazówką, dlatego bardzo proszę o wszelką pomoc i rady na czym się skupić, co będzie lepsze, a co nie. Będziemy ultra wdzięczni ❤️❤️

Kuchnia jest w kształcie litery L bez okna, połączona z salonem, cały styl czarny ze złotym plus drewno, planujemy wszystko w zabudowie, fronty czarne a blat i łączenie drewno, półwysep w takim samym stylu. Nie wiemy czy lepiej meble modułowe czy pojsc do biura jakiegoś i na wymiar brać. Co myślicie?
#kuchnia #meble #mieszkanie #aranzacjawnetrz #porady #remontujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@Dobry_Ziomal: Mogę Ci pomóc z wizualizacją, zrobieniem rysunków tech i tzw. listą formatek, z którą jedziesz do hurtowni, oni to wytną i samemu żłożysz kuchnię
  • Odpowiedz
@Dobry_Ziomal: na wymiar i do sufitu by się nie kurzyły, wysokość blatów co najmniej 90cm, fronty matowe dobrej firmy np. Egger by nie palcowały, mechanizmy Blum bo lepszych nie ma, zlewozmywak stalowy- one są niezniszczalne a te kompozyty to różnie bywa, tam gdzie się da to lepiej szuflady niż szafki, czarna kuchnia wygląda fajnie ale może optycznie zmniejszyć pomieszczenie
  • Odpowiedz
@Dobry_Ziomal czarny ma to do siebie ze ślicznie wyglada na zdjęciu/wizualizacji ale użytkowo to jest %]%]^}*# dramat. Nawet po umyciu frontów będą dalej brudne.

Na dodatek wyjdzie na nim każda rysa każde obicie. Serio Mirek nie pakuj się w to.
  • Odpowiedz
@Dobry_Ziomal kolega @Aeciatko ma rację. Mam jedno mieszkanie z czarną podłogą w łazience, w kuchni czarny blat i ciemna grafitowa posadzka. Teraz z żoną projektujemy dom i wiemy że nigdy więcej... To wygląda na brudne 5 sekund po umyciu. Blat w kuchni przecieram kilkanaście razy dziennie, nawet jak nie gotuję :)
  • Odpowiedz