Wpis z mikrobloga

Witam szanowne grono ekspertów. Chcę kupić pierwszy rower typu #gravel Na pepperze znalazłem ciekawą promocje na bianchi arcadex. Rower ma nietypowy wyglad ale mi sie calkiem podoba. Nie ma za dużo recenzji w internecie. Myślicie że będzie dobrym wyborem? #rower #kolarstwo #rowery
  • 9
  • Odpowiedz
@LesnyDrwal: zajebisty, sam zamówiłem parę sztuk właśnie. W tej cenie to przed kowidem widziałem karbonit na grx, a nawet chyba nie. Na Tradeinnie obecnie jest pełna rozmiarówka 600 w celeste.
  • Odpowiedz
bianchi arcadex. Rower ma nietypowy wyglad ale mi sie calkiem podoba. Nie ma za dużo recenzji w internecie. Myślicie że będzie dobrym wyborem?


@LesnyDrwal: napiszę to delikatnie: nie wiem, nie chce mi się szukać specyfikacji i myśleć, czy to jest na 100% ten który znalazłeś.
  • Odpowiedz
@GrubyKociol wysłali mi koło bez adapteróws które miały być zawarte wg opisu. No spoko zdąrza się, błąd na magazynie lub błąd opisu. Ale sam przebieg reklamacji to tragedia. Najpierw kazali mi przesłać zdjęcia, później po tygodniu poprosili o dosłanie zdjęć z instrukcji (po co?). Po następnym tygodniu odpisali ze te adaptery nie są zawarte w zestawie, gdzie jak byk pisze "included" I odpisali ze mogę im odesłać na własny koszt. W międzyczasie
  • Odpowiedz