Wpis z mikrobloga

@N0vember pewnie! Mi mega pomaga w skupieniu, nie odpływam myślami, myśli idą bardziej jednotorowo i skupiam się na szczególnych (brak skupienia na drobnostkach to był mój główny problem). Nie mam problemów ze snem, wręcz przeciwnie- nie mam aż takiej gonitwy myśli, próbuje nawet medytować (wcześniej nie było to dla mnie osiągalne). Z minusów to tylko suchość w ustach i podwyższone ciśnienie (mi nie przeszkadza, zbyt niskie ciśnienie powodowało u mnie migreny) :)
  • Odpowiedz
@Czerwony_Pomidor widziałam to xD ona zjadła surową (tzn z patelni i chyba sama ją zerwała xD) i cholera wie czy to w ogóle było to ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja chce taką sproszkowaną i przetestowaną przez ziomeczków( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Czerwony_Pomidor No właśnie. Nie powiedziała skąd miała tego grzyba, czy znalazła sama czy ktoś jej to dał. Już była jedna taka tiktokerka co sobie jajecznicę z trujących grzybów zrobiła https://www.eska.pl/wroclaw/tiktokerka-zrobila-jajecznice-z-trujacych-grzybow-ktora-potem-zjadla-lasy-panstwowe-ostrzegaja-aa-2Ajn-qPyV-kNQf.html @LS1942 Poza tym może gada takie rzeczy, żeby się wyświetlenia zgadzały
  • Odpowiedz