Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu wypowiedzi Kubicy którą wyłapał @johnkashtan (filmik poniżej) strasznie się #!$%@?łem i striggerowałem. Gość, który dostał MILIARD ZŁOTYCH na swoje wygłupy w F1 - bo inaczej tego nazwać się nie da, w wywiadzie z półgłówkiem cugowskim stwierdza, że w sumie to PL słabo go doceniają. MILIARD ZŁOTYCH z naszych podatków poprzez haracz na stacjach benzynowych, żeby nasz rodzynek mógł sobie usiąść za kierownicą bolidu F1 kilka razy w roku i to w nic nieznaczących treningach. A to wszystko tylko i wyłącznie przez decyzję o udział w wiadomym rajdzie tego idioty. Już nie wspominając o psychofanach zakolaka z powroturoberta jeżdżących za nim po każdych gównianych seriach w których ten dzban się ściga. No ale nie, nikt robura nie docenia.

Idź sobie w takim razie Roberciku do ENI (petrokorpo we Włoszech) i poproś nawet nie od MILIARD ZŁOTYCH ale o 100, czyli jakieś 20mln euro, ciekawe czy ci dadzą? Żebyś sobie mógł wylądować w żwirze raz na pół roku przy dobrych wiatrach.

Ha tfu na tego niewdzięcznego pajaca i ha tfu na promującego go pokraki cugowskiego
#f1 #kubica
qbuteq - Po obejrzeniu wypowiedzi Kubicy którą wyłapał @johnkashtan (filmik poniżej) ...
  • 23
  • Odpowiedz
  • 3
@Piotr_Rupik: W sumie to bez znaczenia czy to było miliard czy 100mln, zakolak to niewdzięczny #!$%@? bo bez naszych podatków 5 lat temu mógłby jeździć co najwyżej na paraolimpiadzie
  • Odpowiedz
@qbuteq: Niestety sytuacja jest beznadziejna, nasze wnuki nie mogą liczyć na swojego roberta do dopóki ten pierwszy żyję, blokowanie całego młodego pokolenia to zasługa tej zawistnej i niewdzięcznej wszy
  • Odpowiedz
@qbuteq: mogę z dumą powiedzieć, że w pewnej części przyczyniłem się do przyspieszenia sportowej emerytury tego niewdzięcznego osobnika (mam na myśli F1 bo w wyścigach można śmigać do starości, wystarczy mieć hajs)
  • Odpowiedz