Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: po pierwsze młody kawalerze nie „#!$%@? wiesz” bo razem krów nie paśliśmy z takim językiem to proszę do rodziców skoro Ci na to pozwalają. Po drugie podejrzewam, że mam wiedzę dużo większą od Ciebie m.in. odnośnie strony technicznej takiej jak ilość zgonów, reanimacji spowodowanej zażywaniem narkotyków i naruszeń porządku(w tym gwałty) i inne tego typu rzeczy o których Ty pewnie nie masz pojęcia. Po trzecie co to za argument, że
  • Odpowiedz
@Olo92: Czyli #!$%@? wiesz bo pisałeś o patologicznej imprezie, nie byłeś więc nie wiesz a to jest co innego niż "wiem, że by mi się nie spodobało".
Ta strona techniczna o której wspominasz to rozumiem chłopski rozum? XD
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: chętnie bym Ci odpowiedział ale napisałeś to w taki sposób, że nie mam pojęcia o co Ci chodzi. Jaki chłopski rozum? Co mają szczegółowe dane, fakty do chłopskiego rozumu? I jeszcze raz Ci powtarzam, że nie trzeba w czymś uczestniczyć, żeby wiedzieć czy jest to patologiczna impreza czy nie.
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: widzę, że z Ciebie taki dyskutant na poziomie ancymonie. W podstawówce popularne były takie zagrania, że jak się nie miało argumentów to pozostawały tego typu teksty. Twoje zachowanie tylko potwierdza moje zdanie co do tego patologicznego wydarzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz