Wpis z mikrobloga

@thority: Przecież tera z tej akcji wyciągnał tyle ile się dało, dostał piłke za plecy, udało mu się przyjąć, obrócic i oddać strzał przy asyscie dwóch obrońców XD
Nie twierdze, że Havertz jest Messim ale takie hejtowanie by hejtować to #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@thority chyba meczu nie oglądasz..Świetna gra tyłem do bramki w tym meczu, rozprowadzenie piłki i podłączanie się do akcji. Miał sytuację na bramkę ale trudna, dostał pilenza plecy, dwóch obrońców przy nim i strzelał odwrócony od bramki. Imo szukasz dziury w całym, na razie b.dobre zawody
  • Odpowiedz
  • 1
@Padoks: no zobaczysz co jak jeszcze w tym meczu trzy setki sprdoli i dostanie kolejne arcytrudne piłki z których Milik by więcej zrobił.
  • Odpowiedz
  • 0
@thority miałem pisać "no i właśnie #!$%@?ł xD" ale szydzisz ze mnie więc ciąg się, nie będę tracił czasu na ciebie bucu choćby Kai #!$%@?ł jeszcze 10 setek. nie pozdrawiam, nara
  • Odpowiedz
  • 0
cieszę się że wnosze jakaś radość w twoim smutnym życiu. ale muszę cię opuścić bo męczący jesteś. bez odbioru, baw się dobrze
  • Odpowiedz
@thority mierny jak w Chelsea, za wolny, niepewny, zagrania bez iskry i na alibi. Skąd pomysł na ściągnięcie tego gościa? Zaraz będzie szydera kibiców, rozumiem brak skuteczności Nketiacha ale chyba w tych pieniądzach można byłoby poszukać kogoś lepszego niż Havertz.
  • Odpowiedz