Wpis z mikrobloga

Cześć, mirki z tagu #mirkokoksy #medycyna #nadgarstek #fizjoterapia mam pewną zagwozdkę, która od dłuższego czasu nie daje mi spokoju, otóż rok temu zdarzył się u mnie wypadek przy pracy. W trakcie przenoszenia ciężkiego przedmiotu, drugiej osobie wyślizgnął się, co pociągnęło cały mój nadgarstek w dół w nienaturalny sposób. Chwyt był od dołu i nie byłem w stanie się uwolnić na tyle wcześnie. Ręka bolała, ale ból zignorowałem. Nie mogłem podjąć się leczenia ze względu na okrojony budżet i chore kolejki do ortopedy (terminy NFZ opiewały na min. 6msc).

Aktualnie, jestem już po 5 wizycie u fizjoterapeuty, miałem wykonane RTG skonsultowane z ortopedą (nic nie wyszło), sam zakres ruchowy jest już o wiele większy, ale ból pojawia się w momencie użycia siły pod danym kątem. Przykładem jest pompka z naciskiem na lewą rękę, ból pojawia się w momencie odchylenia ciała w prawo. Ból jest jakby od środka, nawet próba naciśnięcia go palcem jest niemożliwy, bo czuje jakby tkanka lub mięsnie go blokowały. Czy ktoś może miał coś podobnego? Jestem zapisany już na badanie USG, ale chciałem się jeszcze skonsultować z kimś, kto może miał podobny problem.
Pobierz ickE - Cześć, mirki z tagu #mirkokoksy #medycyna #nadgarstek #fizjoterapia mam pewną ...
źródło: Nadgrstek