Wpis z mikrobloga

@ReeceWithouterpoon: jeżeli pytasz o wrogów to ciężko powiedzieć bo demo było na normalnym poziomie trudności, jeżeli chodzi o policję to jest całkowicie zmieniony system działania uzależniony od ilości gwiazdek. Za mało czasu żeby powiedzieć czy zawsze się sprawdza ale wyglądało to sensownie i realnie do zbicia :-)
@ReeceWithouterpoon: a no i to co się rzuciło w oczy jeżeli chodzi o przeciwników to ze bardzo często chowali się za przeszkodami. Praktycznie większość stała albo za skrzynia, albo za samochodami. Dużo lepiej też się strzela, jest taki trochę inny feeling, miałem wrażenie że w broni z normalnymi nabojami to trochę cs-a przypominało :-)
@Getmano:
Widziałem sms-y od niektórych starych znajomych, ale ciężko powiedzieć bo dodatek dzieje się w trakcie podstawki i dodatkowo wygląd smsów jest zmieniony. A nie pamiętam aż tak dobrze treści wszystkich smsów żeby powiedzieć czy to były jakieś nowe czy stare.

Próbowałem zadzwonić do starych postaci, ale wydaje mi się ze demo było na to przygotowane bo nie było dostępnych zbyt wiele kontaktów do wyboru ;-)