Wpis z mikrobloga

@57_bel_air_fan: po prostu ten nasz wojtus byl memiczny, dalo sie z przygod naszego podroznika cos wyciagnac, cos przysmieszkowac, a co nakrecisz o knurze? Gosc siedzi od 3 miesiecy na tym samym krzesle i przytakuje, nawet juz nie mitomani tak czesto. Kiedys to chociaz duzo #!$%@? bylo a tera to tez cenzura i coraz rzadziej.
  • Odpowiedz
po prostu ten nasz wojtus byl memiczny,


Wojtuś memiczny xD bezzębny narkotykarz, śmieć, kryminalista i odpad ludzki w jednym bez jakiegokolwiek sumienia jest uwaga "memiczny" xDDDDD Dziąsłujący menel powinien budzić zażenowanie a nie być "memicznym", temu uważam, że dla tego społeczeństwa nie ma już ratunku jak mają takich śmieci za postaci "memiczne" XD
  • Odpowiedz
z takich postaci wyswietlenia sa asz asz
wrzucisz cos swojego to nikt tego nie obejrzy
wiedzial to wojcik i wiedzial obszar, kazdy ma dostep do panelu i widzi jak w porownaniu filmiki sie ogladaja
zreszta on sie boi odplywu subow i zgloszen, woli siedziec cicho niz cos wrzucic i zobaczyc jak widownia sie denerwuje ze cpuna juz nie ma a on im jakies gwno zapodaje
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: xDD zlapales mnie! Nie jestem obszarem ale tez wale gruche so filmow suchego, nic nie zrobisz, zwierzecy magnetyzm strusio-szczuro-zolwia jest zbyt silny by sie mu oprzec
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: Chłopie, masz nick "Kononowicz" i mordę tego degenerata jako awatar, siedzisz też sporo na tagu, rzucasz kamieniami w szklanym domu, jak to mawiają za mostem.
  • Odpowiedz
@k-pow: nie powiedzialem, że jesteś obszarem ;) Powiedziałem, że brzmisz jak obszar. On też argumentował swoją sympatię do narkotykarza tym, że "w porównaniu do knura" jest taki zabawny czy jak kto woli "memiczny" ;)
  • Odpowiedz
@Wszebor: ale co to ma do rzeczy, że mam knura w awatarze bo nie rozumiem? być może myślisz, że się z tą kryptydą utożsamiam? To nie tak działa xD Konto, awatar i nickname założone na potrzeby tego spektaklu, nic poza tym ;) Aż czuję ciary żenady, że muszę o tym pisać no ale z drugiej strony trochę to rozumiem wszak są tu tacy co się bardzo zżyli z tymi degeneratami, tacy
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: nie tylko chodzi o twoj awatar czy nick ale o sam fakt ze tu w ogole jestes. Czujesz sie lepszy od reszty widzow w tym cyrku, problem polega na tym ze sam siedzisz na widowni ;)
  • Odpowiedz