Wpis z mikrobloga

565 139 + 66 = 565 205

No i Esker wraz z bionapędem trafili na bikefitting. Ciężko nawet opisać jak kosmiczne były te 4h. Było trochę tak jakbym się uczył grać w szachy z jutuba, zdecydował na wzięcie korków u kogoś kto się zna i trafił na zawodowego gracza turniejowego ze światowego top 10.
Jady testowe w okienkach pogodowych to jakiś kosmos. Nie wiedziałem, że może być tak przyjemnie, aż chwilę próbuję się ustawić w starej niewygodnej pozycji. xd
Jak słyszałem niejeden głos, że bikefitting to pic na wodę fotomontaż to absolutnie sie nie zgadzam. Ale też trafiłem na człowieka, który ustawia rower wspólnie z operatorem i nie używa żadnej tabeli pozycji poprawnych tylko patrzy na to co się dzieje między mięsem a stalą.

jeden wyjazd Sigma ukradła po update appki, drugi raz się to zdarzyło w tym roku (°°

#rowerowyrownik #wykopesker4club

Skrypt | Statystyki
Falquan - 565 139 + 66 = 565 205

No i Esker wraz z bionapędem trafili na bikefitting...

źródło: photo_5938293754672823711_y

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Falquan: Pracowałem z jednym kolegą lvl. 66 z Bierunia i kiedyś opowiadał jak za dziecka wracał z krową wzdłuż rzeki i po chwili zauważył że krowa się spłoszyła i zaczęła uciekać. Zainteresowany czym zwierze się przestraszyło podszedł do rzeki i zobaczył tam coś, jak powiedział : "nienaturalnego" w wodzie (jakieś zwierze ale nie wie co to było dokładnie) i po chwili sam zaczął #!$%@?ć. Koniec
  • Odpowiedz
jeden wyjazd Sigma ukradła po update appki, drugi raz się to zdarzyło w tym roku (°°


@Falquan: miałem podobny problem z sigma, czasem nie chce zsynchronizować trasy z appką. Takie rozwiązanie pomaga link
  • Odpowiedz