Wpis z mikrobloga

Zawsze gardziłem sradkiem, ale zmieniam zdanie. Gosciu robi dobra robotę i doi to uniwersum jak się da. Państwo Polskie bezradne, sdr bezradny, bomby się nie imają. Robi co chce, jak chce. Wszyscy tańczą jak im zagra.

Wy mówicie ze on gacie wącha, a on garaż powiększa bo trzecie audi się nie mieści. #!$%@?ł uniwersum fest i do dzisiaj jeszcze z tego ma kasę mimo tego że uniwersum martwe z 4 lata.

Dodać do tego wszystko co na niego knur z majorem przepisali i terabajty filmow które premiere będą miały 2 dni po pogrzebie knura. #!$%@? mistrz. Bez ironii.

Śledztwo wsw umocniło sradka na pozycji godlike'a szkolnej17.

CHANGE MY MIND XD

#kononowicz #patostreamy
  • 15
@Furb: Dopiero załapałeś? Farmazoniarze z Wawy jedynie to umacniają Sławka na pozycji bo cały czas drążą temat Szkolnej i wokół niej...a wyświetlenia i pieniążki rosną na mcz
@Furb: ja podobnie, z tym że gardze jako typem ktory zniszczył content starej szkolnej i zrobil family content.

Z drugiej strony szanuje z punktu biznesowego. Bo wyczuł dobry moment i przekonał knura jaki mexicano zly i on mu zapewni opueke, nie bedzie musial robic lajtow, nie bedzie dpsu, będą obiadki z zodiaka i mleko no limit( ͡° ͜ʖ ͡°) A mexicano? Oj on zly, dzieli sie z
@Furb: Wielka prof. mgr.od magnesów A taki Srrawek robi wszystko by było głośno o Szkolnej, no ale pustaki mają zaszczyt że mają kontakt z rudym Srrrrawkiem, który poprzez nieporadność życiową Knura i śp. Majora tyle nahapał się pieniędzy, że.., oczywiście wykorzystując ich nieporadność, powinno to być karalne bo to tak samo jak metoda na wnuczka.....Dla jednych rudy jest to Wielki guru, a dla innych czyli m.in.dla mnie, dla Olgierdano itd., jest
@Bziczas: Jest frajerzyną ale jakie konsekwencje go z tego tytułu spotkały? Żadne. #!$%@? na kasę ludzi jak chce a tutaj można conajwyzej wrzucic mema ze ma gacie na mordzie.

Długi czas wierzyłem w to ze ktos mu faktycznie chce zaszkodzić i coś z tego będzie, ale czlowiek jest z prawnego punktu widzenia niezniszczalny. A my tylko możemy memowac i oglądać okropne zdychanie szkolnej w jeden z najgorszych możliwych sposobów
@Furb: do tego ma podkład że jest chory psychicznie tylko nie wiem jak to się ma do tego co robi bo raczej trzeba robić to umyślnie.
@Furb: rudy robi dokładnie to samo co wszelkie patostreamy, gale famemma, patomma i tego typu przedsiewziecia - kosi gruby hajs na debilach z ujemnym iq oraz dzieciach ktorym rodzice daja nielimitowany dostep do neta i swojego portfela - a glupote i bycie debilem trzeba tepic albo na niej zarabiac i tutaj plus dla centrali, bo jak na razie to afera za afera - psy szczekaja karawana jedzie dalej

gdybym tez byl