Wpis z mikrobloga

A wy co jutro do roboty by zarobić marne 4000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a taki Cezary tyle zarabia w dwa dni

ciekawe czy ten plik kasy musiał zwrócić

A Ty dalej narzekasz, że w Polsce nie da się dogodnie żyć?


Jestem idealnym na to przykładem, że można! I nie ja jedyny takich przykładów są tysiące.


Musiałem już za młodych lat wyjeżdżać za granice za lepszymi pieniędzmi i życiem, a co tam spotkałem? W większości ludzi bez żadnej przyszłości z kredytami i uzależnieniami dlatego postanowiłem szybko stamtąd uciec.


Doszedłem do wniosku, że jak człowiek z tak dużym potencjałem i głodem lepszego życia robi w tak depresyjnym i nudnym miejscu, wiedziałem że to nie jest życie jakiego chciałem - postanowiłem wrócić do Polski i zacząć szukać perspektyw.


Tak właśnie trafiłem na biznes online, całą moją drogę możesz zobaczyć na moim profilu - to jest taki mój mały pamietniczek gdzie pokazuje całą swoją drogę i życie.


Nie musisz mi gratulować - masz się tym zainspirować i ruszyć dupę! Po to powstał ten profil by Cię wku*wiać i napędzać do działania.


Zamiast narzekać szukaj możliwości i działaj odpowiedni moment jest właśnie teraz!


Zaobserwuj @cezary_lewicki po więcej inspiracji


Zapisz na później i oznacz znajomego/znajomą która powinna to dzisiaj zobaczyć


Cudownego tygodnia!


#polska #instagram #zarabianiewinternecie #mlm #gownowpis #rakcontent #patologiazmiasta #influencer #frajerzyzmlm #piramidafinansowa
Lukardio - A wy co jutro do roboty by zarobić marne 4000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a taki Cezary ...
  • 9