Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to rozumieć?

Zmieniam limit karty kred i są pytania takie jak:

- mój miesięczny deklarowany dochód netto wynosi nie mniej niż: (podany mój dochód netto bez dochodu żony)
- liczba osób pozostających na moim utrzymaniu (bez dochodów lub z dochodami niewystarczającymi na samodzielne utrzymanie się) jest nie większa niż: 0
a urodził mi się od czasu otrzymania wtedy karty syn dwa lata temu, ale przecież to nie tylko moje dziecko i nie wypisywałem tu dochodu żony, a dochody mamy wspólne więc co tu wpisać? 1? To wtedy bez sensu bo musiałbym dochód żony dopisać...dziwne to.

#bank #finanse #kredyty #kartykredytowe
  • 4
  • Odpowiedz
a urodził mi się od czasu otrzymania wtedy karty syn dwa lata temu, ale przecież to nie tylko moje dziecko i nie wypisywałem tu dochodu żony, a dochody mamy wspólne więc co tu wpisać?


@fff112: Swoje dochody. Tak jak pisze. To nie zeznanie podatkowe, tylko scoring kredytowy majacy za zadanie obliczyć twoją zdolność do spłaty karty. Banku nie interesuje z kim się rozliczasz/zarabiasz wspólnie/ czy na intecyzie indywidualnie. Ich interesuje jedynie
  • Odpowiedz
liczba osób pozostających na moim utrzymaniu (bez dochodów lub z dochodami niewystarczającymi na samodzielne utrzymanie się) jest nie większa niż: 0


@fff112: To od ciebie zależy. 0 podniesie ci zdolność. 1 nieznacznie go obniży. Nikt ci nie zabroni zatajenia faktu posiadania dziecka, ale uwierz mi, banki mają swoje sposoby by to wykryć i upier#!$%@?ć ci wniosek za składanie fałszywych informacji (chociażby patrząc na historię twoich transakcji)
  • Odpowiedz