Wpis z mikrobloga

Czy może jakiś miras pracuje w #swift lub ogólnie mobilkach? #programowanie #programista15k
Czy po wypuszczeniu swojej apki na App Store (napisana w mvvm, swiftui z combine i SQLlite jako database) i posiadaniu głównie tego jako apki do swojej portfolio jest sens próbować szukać pracy czy to za mało i lepiej porobić dodatkowe projekty? Ogólnie chce zrobić więcej, ale sytuacja w mobilkach jest taka, że i tak jest mało ogłoszeń to mozę jakby się coś pojawiło na jesień to warto próbować, ale nie wiem

Sama aplikacja wydaje mi się być całkiem ok, mam lokalny database, lokalne powiadomienia, kilka ekranów i używam combine do filtrowania danych w konkretnych miejscach. Ogólnie aplikacja służy do zapisywania "pewnych" konkretnych danych, coś jak jakiś menadżer budżetu.
  • 3
@velour: nie trzeba mieć apki w AppStore aby dostać robotę jako mobilka. Sam siedzę w Swifcie i ze znajomych po fachu nie kojarzę aby ktokolwiek miał apkę. Po tym jak sam prowadziłem rekrutację to bardziej bym się nastawiał na przeczytanie kodu tej apki jak nie ma nic innego w CV niż sprawdzanie jak wygląda w AppStore. Teraz jest trochę zwolnienie no i rynek swifta w Polsce nie ma bardzo wielu ofert,