Wpis z mikrobloga

każdy kto nie chce płacić 200 złotych za stary tytuł jest nagle biedakiem?


@vulcanitu: każdy kto kradnie coś tak zbytecznego jak gra i usprawiedliwia to ceną jest biedakiem. Nie koniecznie chodzi tu jednak o biedę finansową, to przede wszystkim bieda umysłowa, a dopiero w drugiej kolejności finansowa.
@OlFunkyBastard: a no tak mam sie dac wyruchac i kupic gre za 200zł którą mam już na półce na ps3? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kacpervfr:
1) to nowa gra - w sensie remaster wydawany teraz, nie dziw się, że kosztuje więcej niż stare używki
2) nie każdy chce kupować specjalnie ps3 czy xkloca by w to pograć
3) przenośnie sobie odpalisz

Nie mniej i tak bym
@vulcanitu: każdy kto kradnie coś tak zbytecznego jak gra i usprawiedliwia to ceną jest biedakiem. Nie koniecznie chodzi tu jednak o biedę finansową, to przede wszystkim bieda umysłowa, a dopiero w drugiej kolejności finansowa.


@OlFunkyBastard: przypomnij mi proszę, kto #!$%@?ł artworka z neta i sprzedawał to jako nadruk na swoich koszuleczkach?

Albo kto się szczycił, że wyhaczył taniej gierkę niż w oficjalnym sklepie, bo kupił ją od resellerów kluczy? Tych
dla mnie bieda umysłowa to brak rozróżnienia pomiędzy kradzieża a piractwem


@kuriozalny_prestydygitator: celowo hiperbolizuje, zarówno klasyczna kradzież jak i piractwo to bezprawne przywłaszczenie mienia. Rozumiem jednak, że jeśli ktoś nie przepracował w życiu minuty zarabiając na chleb pracą umysłowa takie pojęcia jak "własność intelektualna" mogą być ciężkie do zrozumienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to nowa gra


@Kryspin013: XD widzę gracze schodzą coraz niżej z poziomem, remaster to nie jest nowa gra, to jest zwykły port z podbitą rozdzielczością
Zresztą RDR już chodzi w 4k, na xboxie series x ( ͡° ͜ʖ ͡°)