Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow

Nie chce mi się z tobą rozmawiać, nie jestem tobą zainteresowana, nie odczytuję Twoich wiadomości

Dodaję relację - wszystkie obejrzane...

#rozowepaski Po co tak robicie? Jeżeli nie jesteście zainteresowane znajomością to go nie obserwujcie xD

Powoli zaczynam rozumieć idee blokowania przez byłe xD
  • 19
  • Odpowiedz
@davidero69: odpowiem ci tak. jeżeli aż tak ci to chodzi po głowie że o tym rozmyślasz, pytasz na wykopie, zaprzątasz sobie głowę, to nie ma znaczenia "po co one tak robią" bo i tak przegrywasz.
  • Odpowiedz
@davidero69: nie ma sensu. kobiety robią wiele rzeczy same nie wiedząc czemu.

jeśli dała ci wyraźny znak że nie jest zainteresowana to idziesz dalej. a jak jej się odmieni to sama przyjdzie.
  • Odpowiedz
@davidero69:
Jeżeli mówimy o portalach typu ig/FB to sam odpalam relacje i lecę pokolei co oznacza że osoby przewijają mi się automatycznie po obejrzeniu poprzedniej więc nawet przypadkiem mogę odpalić relacje osoby której nie chce i mimo że szybko ją przeminę to odznaczy się że ją obejrzałem
  • Odpowiedz
  • 0
@DestroyersPL: @twojstarypijanyy @miauczar
Oczywiście, ze w trybie przeglądania i nieświadomie. Dosłownie w 5 sekund po dodaniu, akurat wrzuciło mnie gdzieś na listę do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I oczywiście pierwsze do oglądania relacji są osoby, które sa niesamowicie zajęte i nie mają czasu siedzieć na socjalach (tak usprawiedliwiają brak kontaktu) xD

Jak mam czas przeglądać relację to mam czas odpisać. Jak nie mam czasu to nie
  • Odpowiedz
@davidero69: Uwierz mi, że wyświetlanie relacji nie znaczy wiele. Kobiety lubią śledzić ludzi i wiedzieć co się u nich dzieje co nie oznacza z automatu, że chcą coś więcej. Ja spotkałem się z takimi przypadkami, gdzie to dziewczyna do mnie pierwsza pisała zawsze, nawet jak jej nie odpisałem to i tak pisała po raz drugi, sama zapraszała na spotkania, ale nie chciała związku ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz