Wpis z mikrobloga

AD 2023 UWAGA OGŁASZAM
Używasz adblocka= jesteś złodziejem

Druga dekada XXI wieku a wykopki zapomniały o podstawowej higienie cyfrowej jaką jest posiadanie wtyczki blokującej reklamy. Z dniem dzisiejszym wszyscy wyciągamy nasze karty i ładujemy gdzie się da po same kule, byle tylko nie nikogo nie okradać! Przy okazji nakazane jest wyśmiewać od biedaków każdego kto nie zapłacił! My mamy dużo kasy i zapłaciliśmy! (Przez #!$%@? turecki serwer żeby zapłacić 5 zł zamiast 20 XDDDDD)

Powtórzcie za mną
Adblock = złodziej
Adblock = p0lak
Adblock = prostak

A teraz przepraszam uciekam pozamykać popupy bo mi ich wyskoczyło 40 od momentu w którym zacząłem pisać ten wpis

#youtube #heheszki #technologia #bekazpodludzi
K.....s - AD 2023 UWAGA OGŁASZAM 
Używasz adblocka= jesteś złodziejem

Druga dekada X...

źródło: received_760639909165102~2

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Keiosss już to widzę jak ci obrońcy moralności i uczciwości nigdy nie mieli adblocka w przeglądarkach a fabryczny wyłączają. Albo nigdy nie spiracili choćby jednej najmniejszej empetrójki xD
  • Odpowiedz
@Keiosss: Ogólnie to nawet opłacam to premium, z kilku powodów. Raz że oglądam bardzo dużo przez chromecast na telewizorze a nie chce mi się bawić w jakieś pihole czy inne cuda. Dwa że nawet lubię te kanały które oglądam to niech se tam dostaną chociaż te kilka groszy xD
Trzy że odtwarzanie z wyłączonym ekranem na telefonie nawet fajne, wcześniej działało tak samo przez przeglądarkę ale mimo wszystko łatwiej mi na
  • Odpowiedz
@fafikozoom: no to jest usługa dla ciebie w takim razie, płacisz za komfort bo nie chcesz się bawić w blokowanie reklam. Dalej uważam, że wprowadzenie premium było nieetyczne ze strony YouTube, bo płacisz za coś, co kiedyś było standardem, ale no w pełni rozumiem.
  • Odpowiedz
@Keiosss: google to monopolista gardzący swoimi użytkownikami, każdy z rozumem i godnością człowieka powinien używać youtube z adblockiem by wreszcie sie to rozpadło. Już nikt nie pamięta jak pare miesięcy temu wykopki jęczały jak to źle że google usuwa łapkę w dół czy usuwa sortowanie po starszych filmach.
  • Odpowiedz
@Keiosss: #!$%@?ć google ile wlezie, manipulują wynikami, śledzą użytkowników, szpiegują nas na każdym kroku i sprzedają nasze dane. Jak ich jutub będzie na minusie to bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@Keiosss: okradanie wielkich korporacji to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Oni mają dużo hajsu. Ja nie XD Przynajmniej w malym to procencie można zaprowadzić redystrybucję dóbr
  • Odpowiedz
@Keiosss: ja bym płacił jakby youtube zakazało przemycania reklam i ofert sponsorskich w filmach. Bo tak to jest gorzej niż na polsacie gdy po reklamach oglądasz reklamy
  • Odpowiedz