Wpis z mikrobloga

W grudniu chłop się przeniósł z Warszawy do #krakow. Pomijam całe zacofanie tego pierdziszewa i ludzi modlących się jak przejeżdżają obok kościoła.

Jednak stolica bez porównania lepsza xd

no ale pomyślałem, że zerknę na tagu, czy tutaj też wychodzicie na wykopiwa. czytam i widzę spotkania w lipcu w ... barach. myślę co wy dauna macie, czemu nad Wisłą nie siedzicie xD

w Krakowie nie można pić nad Wisłą


no gorzej niż w chlewie, albo w oborze u telemarka.

#krakow #wykopiwo #warszawa
  • 13
  • Odpowiedz
@Kupiec_z_Konstantynopola: Kraków ładniejszy dużo jeśli chodzi o zabytki, zakątki, tereny ale Warszawa fajniejsza ze względu nawet na wieżowce w centrum i ogólnie wielkość - coś się dzieje, centrum. Sam jestem z okolic Krakowa, ale wybrałbym Warszawę. Nawet bardziej niż Wiedeń :)
  • Odpowiedz
@Kupiec_z_Konstantynopola: tak to jest jak się info o Krakowie czerpie z tagu wykopiwo xD.
Ludzie pili i piją nad Wisłą, zarówno w miejscach "legalnych" z leżakami jak i "na nielegalu" (w zależności od odległości od Wawelu, mniej lub bardziej przypałowo).

Wiadomo, że nie są to burackie, zoomerskie libacje jak "na schodkach" w stolycy, tylko w miarę kulturalne popijanie piwa, ale to akurat plus.
  • Odpowiedz