Wpis z mikrobloga

  • 14
@azmar jakie chorobliwe zbieractwo? xD Na PlayStation wjeżdża od razu platyna przy której będę się wyśmienicie bawił a potem przenośnie na switchu jak będę poza domem.

Wiem że to może być dla ciebie szokujące, ale nie każdy jest tobą i ludzie mają różne preferencje jakby co. Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc powtórzę. Uwielbiam tą serię.
@wrzeczysamej: Osobiście polecam perfectblue oraz WGre (ale oni nie mają widzę jeszcze RDR), z ultimą kilka razy miałem jakieś problemy czy obsuwy, ale co kto lubi. Do października jeszcze szmat czasu, pewnie we wrześniu preordery bedą tak naprawdę.
  • 0
@Tfor dzięki, z Perfect Blue w sumie chyba tylko raz zamawiałem, a wcześniej latami z ultimy więc dobrze wiedzieć. Od kilku lat jak na premierę biorę to zawsze Euro RTV AGD bo tam mam pewność że odbiorę zaraz po otwarciu sklepu.
@wrzeczysamej

@azmar jakie chorobliwe zbieractwo? xD Na PlayStation wjeżdża od razu platyna przy której będę się wyśmienicie bawił a potem przenośnie na switchu jak będę poza domem.


Wiem że to może być dla ciebie szokujące, ale nie każdy jest tobą i ludzie mają różne preferencje jakby co. Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc powtórzę. Uwielbiam tą serię.


Niestety nie każdy to rozumie. Dlatego ja nigdy nie sugeruję się opiniami innych ludzi,
Teraz najpierw pogram w jedynkę, później wezmę się za dwójkę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@chrusto: Oj nie wiem czy to troll czy nie z tym czekaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)