Wpis z mikrobloga

@robertx: Nie jestem jakimś wielkim sympatykiem Kane'a, ale to naprawdę bardzo dobry piłkarz. Drugi najlepszy strzelec w historii Premier League, najlepszy strzelec w historii reprezentacji Anglii.
Bayern z nim będzie mocny.
  • Odpowiedz
  • 4
@smialson: Lewandowskiego sprzedali oficjalnie bo nie potrzebowali takiego typu piłkarza, dostali w trąbę w pierwszym sezonie po odejściu Lewego i nagle ściagają zawodnika o identycznym profilu co on xD

Zauważmy, ze Kane chyba całe swoje zycie grał tylko w Anglii. Zobaczymy jak zniesie pierwszy swoj sezon za granicą w niemłodym już przecież wieku. Brak odpowiedniej aklimatyzacji zabił nie jeden wielki transfer. Osobiście wielkich sukcesów nie wróżę, chociaż moze przy dobrych wiatrach
  • Odpowiedz
@robertx: 45 mln euro za 34-letniego piłkarza to sporo hajsu - nie dziwię się, że Bayern przyjął ofertę.

dostali w trąbę w pierwszym sezonie po odejściu Lewego i nagle ściagają zawodnika o identycznym profilu co on xD


No skandal, że klub z Monachium szukał gościa będącego gwarancją bramek xD
Kane przez ostatnie 9 lat w Tottenhamie strzelał średnio 30 bramek na sezon, ma jeszcze 3-4 lata gry na wysokim poziomie.
Haaland
  • Odpowiedz
@robertx: Kane nie jest zawodnikiem o podobnym profilu co Lewy XD

Gość to ewenement. Cofa się po piłkę na swoją połowę, rozgrywa, rzuca crossy na drugą stronę boiska. W ultragownianym Tottenhamie wyciąga od lat kosmiczne liczby i w przeciwieństwie do Roberdzika bierze na siebie ciężar gry i prowadzi drużynę a nie tylko wykańcza akcje

Jedynie to szkoda mi, że jest debilem który tyle czasu tkwi w tym #!$%@?łku a teraz odchodzi
  • Odpowiedz
  • 2
@smialson: @smialson Rzutem na taśmę i olbrzymim wysiłkiem zdobyli mistrzostwo Niemiec, odpadli już w 1/4 LM, musieli zmienić trenera w środku sezonu, nie jestem do końca przekonany czy to było warte tych 45 milionów co dostali za Lewego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do 3-4 sezonów na wysokim poziomie to dokładnie tyle samo można oczekiwać od Lewego, zwłaszcza gdyby został w Bundeslidze. Co do gwarancji bramek to
  • Odpowiedz
@robertx: Przecież Lewandowski miał kontrakt do 2023, w zeszłym roku była ostatnia szansa na jakiekolwiek pieniądze za niego (do Bayernu przyszedł za 0 euro odstępnego).
  • Odpowiedz
  • 1
@smialson: Borussia była w identycznej sytuacji kilka lat temu, wybrała grę Lewego do końca, mieli czas żeby spokojnie wszystko zaplanować nie na ura jak bayern
  • Odpowiedz
@robertx: Ale to nie Bayern robił ura, tylko Lewandowski (a raczej jego otoczenie) wręcz wymusił transfer.

Na dziś pewne jest jedno, moja historia z Bayernem dobiegła końca. Po tym wszystkim, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej, dobrej współpracy. Zdaję sobie sprawę, że transfer będzie najlepszym rozwiązaniem dla obu stron – stwierdził Robert Lewandowski
  • Odpowiedz
  • 1
@smialson: Jakby nie zachowywali się jak dzbany tylko normalnie mu kontrakt przedłużyli jak wysłał w tej sprawie agenta to by i całej tej afery nie było. Rozumiem ze w jakis tam sposób próbowali dbać o interes klubu ale #!$%@? im to wyszło
  • Odpowiedz