Wpis z mikrobloga

rafik1234 po raz kolejny potwierdza, że gardzi każdym kogo podejrzewa o pracę zarobkową. W spoilerze jego "krótki" opis do filmu z fifim

















#kononowicz #patostreamy
NicolasLatifi - rafik1234 po raz kolejny potwierdza, że gardzi każdym kogo podejrzewa...

źródło: comment_87pNOuMkQXf1VbdJMktIkVcljgfHoXK5

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: To jest w ogóle chyba jakaś immanentna cecha ludzi o skłonnościach lateksowych, czy Szkolniaków w ogóle. Meksyk współczuł ludziom, którzy muszą pracować, Słabek I Konon wiadomo, Major wyrażał pogardę dla pracujących od czasu do czasu, zwłaszcza po wódzie..

Organista kij wie co robi, też podejrzewam że niewiele, to też kombinatorek z krwi i kości.

"Toma mówi na nagraniu, z zatrudnieniem nie wiążą się żadne realne obowiązki, a on na zasadzie
  • Odpowiedz
ten pajac serio nawiązuje do akcji T4 XD?


@mwlg: żeby to pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest w ogóle chyba jakaś immanentna cecha ludzi o skłonnościach lateksowych, czy Szkolniaków w ogóle. Meksyk współczuł ludziom, którzy muszą pracować, Słabek I Konon wiadomo, Major wyrażał pogardę dla pracujących od czasu do czasu, zwłaszcza po wódzie..


@Wszebor: to prawda, kryptydy stały się bóstwami zakonu ludzi patologicznie uczulonych
  • Odpowiedz
ja mam wrażenie że chyba go tatuś nauczył tego przekręcania historii i tej sowieckiej monomowy jawnych kłamstw i manipulacji, jak się przyjrzeć to schemat działania jest taki sam jak jak prlowskich pijarowców, samego siebie stawiać w dobrym świetle za to zawsze innych pokazywać jako wrogów prawidłowego funkcjonowania jego chorego sytemu, teraz przeczytałem te jego pierdy niestety i nie daleko jego narracji do trybuny ludu
  • Odpowiedz
To jest w ogóle chyba jakaś immanentna cecha ludzi o skłonnościach lateksowych, czy Szkolniaków w ogóle. Meksyk współczuł ludziom, którzy muszą pracować, Słabek I Konon wiadomo, Major wyrażał pogardę dla pracujących od czasu do czasu, zwłaszcza po wódzie..


@Wszebor: ja mam trochę inną teorię że tym bardziej na mapie na wschód to tym ludzie są bardziej nie poradni i łatwiej nimi manipulować zobacz następna jest białoruś gdzie ludzie coś tam się
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: Eeee panie, na Białorusi jedna się buntowała to skazali ją na 15 lat i sprzedali jej mieszkanie. W Rosji jeszcze gorzej.

Serio ta quasi-rasistowska wyższość wobec "wschodnich" na Wykopie jest trochę smutna, trochę straszna.

Strach pomyśleć, że to samo on nas myślą tacy Francuzi na przykład.
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes:

Pomijając na ile ten podział jest trafny, to wynika z historii i socjoekonomii, a nie jakichś zapitych Białorusinów. XD

Północno wschodnie Niemcy też są dużo biedniejsze niż Nadrenia też nie dlatego, że tam jakieś upośledzone Niemce żyją.
  • Odpowiedz