Wpis z mikrobloga

BOISKO WIELOFUNKCYJNE myślę o budowie na dzialce takiego boiska. Tenis ziemny, piłka nożna, może jeszcze jakiś inna dyscyplina.Może ktoś robił podobne i może się podzielić uwagami? Myślałem o fundamencie wokół i posadzka z zacieranego betonu pomalowanego gumopodobną farbą. W fundament wstawione słupki wys na 4m i na nich rozwieszona siatka. Jak to zrobic aby było dobrze i tanio?
#budujzwykopem #budownictwo #budowlanka #budowa #dzialka
marcez - BOISKO WIELOFUNKCYJNE myślę o budowie na dzialce takiego boiska. Tenis ziemn...

źródło: temp_file438354860630198205

Pobierz
  • 8
@Elev pomalowana farbą gumopodobną. W podstawówce mieliśmy boisko asfaltowe i miło je wspominam. To prywatne boisko i nie chcę wywalać 300zł za metr2 wykładziny gumowej. Ma być tanio i bezobsługowo. Nie chcę na działce tylko leżeć i chlać, fajnie gdyby były jakieś inne opcje. Stół do pingponga już się robi ale takie boisko to dopiero coś fajnego.
@marcez: nie no fajna idea ale rozśmieszyło mnie połączenie tenis ziemny-beton
Ta farba też tania nie będzie a nadal masz beton który sciera skórę.
Może zamiast farby sztuczna trawa i opcjonalnie granulat z opon jak na orliku.
Do kosza gorzej, ale noga/tenis lepiej bo na twardym asfalcie piłka będzie skakała jak polka po czarnych kutangach.
Tartan-ale to nie jest tanie :(
@marcez: Ja realizowałem to w projekcie, dalej się już nie interesowałem więc kosztowo nie mam pojęcia jak sytuacja wyglądała, a trwałość deklarowana przez producenta jest zacna ( ͡° ͜ʖ ͡°) .