Wpis z mikrobloga

#moderacja #wykop -u to już jakiś chory absurd. Popełniłem wczoraj wpis, gdzie chyba najgorszym słowem, który użyłem to "posrali gacie" czy tam coś w ten deseń. Dotyczyło to gaci #neuropa i dzisiaj patrzę, usunięto wpis za naruszenie regulaminu "nieodpowiednie treści"

Poprawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa popuściła w pampersy, bo tyle się nakrzyczeli, tyle się najęczeli, że Banaś występując z Metzenem z #konfederacja się upolitycznił, że #nik teraz wspiera jedną partię. I co?
Okazuje się, że Banaś doskonale sobie zdawał sprawę, że ta cała dnopozycja to banda sprzedajnych kur i jedynie Konfederacji zależy na rozliczeniu afer politycznych i niegospodarności spółek skarbu państwa. Pod ustawą, która daje większe kompetencje NIK, nie podpisało się #po, #psl, ani #lewica, ani #polska2050
Mało tego, ta dnopozycja nie będzie mogła nawet twierdzić, że nie podpisali, bo coś w tej ustawie im się nie podobało, gdyż ONI NIE ZJAWILI SIĘ NAWET NA KONSULTACJACH dot. tego projektu ustawy!
Rudy ryj będzie za to wygrzebywał jakieś żelki z majtek i na tym fundamencie organizował marsz miliona galaretek! Ha tfu w ten rudy ryj.

Czy teraz neuropejskie kaszaloty nie czują się urażeni? Pampersy całe? () Moderacja też pampersy czyste? Żenada...

Tylko Konfederacja chce realnie rozliczyć złodziei... banda czworga tylko udaje i w myśl układu w magdalence, kopią się, ale nie powyżej kostek! Wybór jest tylko jeden.

#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
p.....r - #moderacja #wykop -u to już jakiś chory absurd. Popełniłem wczoraj wpis, gd...

źródło: n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@podatnik_fundator Brawo, właśnie pochwaliłeś się ze twoja partyjka spieprzyła Najwyższą izbę kontroli, gratulacje, oby tak dalej :-)

PiS nie dał rady przez 2 lata, Konfunia przyszła i cyk zrobione, Jarek musi być z was dumny.
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator: ale co dokładnie ta ustawa ma zwiększać w zakresie kompetencji NIK? możesz mi to wyjaśnić w miarę na chłopski rozum, a nie prawniczym językiem? bo pytanie brzmi czy mam #!$%@?ć bandę czworga, że nie chcą pomóc NIK żeby dowalić Orlenowi czy mam #!$%@?ć konfederację, która by chciała NIK rozszerzyć uprawnienia żeby mi Banaś na konto zaglądał xD
  • Odpowiedz
  • 2
@yahoomlody nie NiK a Banasia, z jego synalkiem który został politykiem konfuni i potrzebuje immunitetu gdyż krążą nad nim zarzuty karne :-)

Dziwnym trafem ta sama sytuacja jest z Wiplerem który poszedł na listy gdy kończy się śledztwo na temat przywłaszczenia pieniędzy z fundacji czyli kradzież.

Konfiarze są znacznie gorsi niż PiSowcy.
  • Odpowiedz
  • 0
@podatnik_fundator Jak by się zjawili to bym już na nich nie głosował bo nie zagłosuje na żadną partie która będzie współpracowała z neofaszystami, więc możesz się domyśleć że świetnie, RIGCZ w czystej postaci.
  • Odpowiedz
ale co dokładnie ta ustawa ma zwiększać w zakresie kompetencji NIK?


@yahoomlody: Ma większe uprawnienia do sprawdzania każdej spółki gdzie państwo macza palce, a do tego będą wyższe uprawnienia kontrolerów, praktycznie prokuratorskie. Już nie będzie sytuacji, gdy w orlenie odmówią im wejścia i skontrolowania tego żerowiska pis.
  • Odpowiedz
neofaszystami


@Njal: Hi hi... coś mi świta o faszystowskich ruchach, gdy dnopozycja razem z PIS, głosowali nad zamordyzmem kowidowym i ograniczaniu swobód obywatelskich, które były NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ. Głosujesz na LEWICĘ, więc nie jesteś wiarygodny, ani jako mężczyzna, ani jako człowiek. Narka
  • Odpowiedz