Wpis z mikrobloga

Wpadłem tu po dłuższym czasie ale tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że ponownie jakiekolwiek słowo rozsądku spotyka się z szufladkowaniem, kiedyś był to szur dziś onuca

3 lata temu każdy wpis, którego autor wykazywał choć odrobinę zdrowego rozsądku lub zwyczajnie punktował brak logiki w tym, co się dzieje spotykał się z określeniem "szur", dziś dokładnie to samo dzieje się z "onucą" i to we wpisach, gdzie nie ma żadnej propagandy tylko ktoś zwyczajnie powie głośno o czymś, co nie do końca mu się podoba

Ciekawe jak się dziś czujecie covidianie, gdzie z dnia na dzień nawet władze zapomniały o tym wirusie i okazało się, że świat może dalej normalnie funkcjonować z jego obecnością xDDD

#ukraina #wojna #koronawirus
  • 19
  • Odpowiedz
Wpadłem tu po dłuższym czasie


@Danio_1992: Żeby napisać taki sam wpis których były tu setki czyli to wszystko to tylko medialne szopki, covidu nie było wojny też nie ma wyloncz telewizje włącz konfederacje i takie tam. Te onuce i ukroboty chociaż coś wnoszą do tematu a takie posty jak twój to zwykły spam.
  • Odpowiedz
@szurszur: pierwszy przykład? Totalne rozjechanie naszej rzekomej przyjaźni i zapomnienie przez Ukrów faktów, że swoje dotychczasowe istnienie zawdzięczają tylko nam. W zasadzie po ich ostatnich działaniach, gdybym był u władzy, w jesionce bym zarządził mały remont, taki 5 dniowy, żeby im przypomnieć, nasze stanowisko.
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce: To nie jest konkret. To oczywiste, że ukriana bedzie bornic swojej gospodarki jak my bronimy swojej. Jeżeli uważasz, że oni nie maja prawa do tego i maja wsyzstko robić tak jak chce PL to chyba coś pomyliłes.
  • Odpowiedz
@szurszur: Tak dokładnie myślę jak ty, że nigdy w naszym interesie nie będzie ich wejście do UE, ani odbudowa gospodarcza Ukrainy. Do tego mamy formy naciski z których nie korzystam, bo Pan w Waszyngtonie zabrani.
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce: no to dlatego jak byś był u władzy to g*wno byś zrobił i ją szybko stracił po takiej próbie,
no ja rozumiem konfliktową się z UE i robić ujową politykę międzynarodową no ale konfliktować się z USA/NATO mają wojnę za granicą to już... szurstwo i onucostwo :D
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: ja #!$%@? Ukrofilku powiedz mi jakie to uczucie, jak nie omal Ukraina #!$%@? ci rolnictwo, firmy transportowe, jawnie prowadzi politykę przeciwko nam, czasami wręcz anty polską, do tego stawiają żądania z dupy pt dej samolot. Także powiedz mi jakie to uczucie, jak wstajesz co rano i wycierasz mordę po #!$%@? na każdym kroku gały Ukraińcom. No chyba, że jesteś Dmytro z pod kijowskiej wsi, po dostawie kart sim i teraz
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce: sam powiedz jakie to uczycie bo z tego co piszesz to już niejednokrotnie musiałeś tę gałę robić :D
słabo się ukrywałeś przed tym ukraińskim szwadronem oralno-analnym grasującym w naszym kraju... a może się nie ukrywałeś? :D
  • Odpowiedz
Ciekawe jak się dziś czujecie covidianie, gdzie z dnia na dzień nawet władze zapomniały o tym wirusie i okazało się, że świat może dalej normalnie


@Danio_1992:
Oni zapomnieli jakimi byli głąbami w tydzień po tym jak media przestały grzać temat covida i płynnie przesiedli się na temat Ukrainy...
Nie wyciągnęli żadnych wniosków zero refleksji...
Wcześniej wrogiem był każdy kto pokazywał bezsens działań rzadu i kłamstwa propagandy teraz też tak jest.
Tylko
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: Wy za to zapomnieliście, że pandemia de facto skończyła się przed wojną i powtarzacie jakieś bzdury o tym, że Putin zakończył pandemię. Najpierw rzucaliście antynaukowe bzdury, teraz antyukraińskie. I jeszcze jakimś cudem uważacie się za tych rozsądnych. Chyba tylko i wyłącznie dlatego, że nie zgadzacie się z tym co jest aktualnie popularne. XDD
  • Odpowiedz
którego autor wykazywał choć odrobinę zdrowego rozsądku


@Danio_1992: No spoko ale gdzie był ten rozsądek? W sianiu antynaukowych bzdur czy teraz w proruskiej propagandzie? A to, że grupki antycovidowe szybko zmieniły profil na antyukraińskie to pewnie też przypadek?
  • Odpowiedz
Wy za to zapomnieliście, że pandemia de facto skończyła się przed wojną i powtarzacie jakieś bzdury o tym, że Putin zakończył pandemię.


@nostalgiwolf: xDDD Kto tu zapomniał. xD Tak się skończyła że w lutym 2022 w najlepsze trwało pieprzenie o tsunami zakażeń i że stadionów zabraknie. xD Noszenie szmat, cyrk z kwarantanną i reszta bzdurnych obostrzeń rozumiem była dla jaj utrzymywana bo przecież pandemia skończyła się wcześniej. xD

Ale mam ubaw
  • Odpowiedz