Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie z tagu m.in. #przegryw przejmują się tak wzrostem? Sam mam 180cm i nic to w moim życiu nie zmienia, mam kolegów którzy zmieniają dziewczyny jak prześcieradła a są ode mnie niżsi.

Obejrzyjcie sobie jak wygląda np. koszykarz w porównaniu z człowiekiem. Przecież taki wysoki koleś przypomina wysokie drewno bo rusza się zazwyczaj w ten dziwny sposób i ma kończyny długie jak jakiś alien.

Wyobraźcie sobie jak taki koleś kupuje ubrania, przecież w w #januszex zarabiacie połowę tego co oni ale co z tego jak muszą wydawać fortunę, żeby kupić łóżko w którym się zmieszczą, ubrania szyte na miarę, buty na zamówienie jak kajaki. Aliexpress odpada, nawet ja mam problem kupić tam coś do ubrania a jestem przeciętnego wzrostu.

Poza tym wyobraźcie sobie jak taki alien ma lęk wysokości, przecież to się żyć nie da. Nawet sobie na buty nie spojrzysz bo bełt leci.

No i tacy wysocy ludzie według statystyk nie mają wcale dłuższych ptaków niż normalni mężczyźni. Jak to musi wyglądać żałośnie, chłop 220cm z kolibrem między nogami.

Post nie ma na celu nikogo obrażać, tylko stwierdza fakty że wszystko siedzi w głowie i lepiej mieć 160cm wzrostu niż 220.
Zawsze możesz spróbować zostać #femboy a taki alien nawet się nie powiesi bo nie ma takich drzew w #polska.

Nawet do wojska nie pójdziesz bo nikt nie będzie czteropiętrowych okopów kopał dla jaśnie pana aliena.

#niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #wygryw #kosmicznapropaganda
fiefiurka - Czemu ludzie z tagu m.in. #przegryw przejmują się tak wzrostem? Sam mam 1...

źródło: 080820-Bao-Xishun-vmed-115a

Pobierz
  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: kolego przestań maniaczyć przed komputerem i wyjdź na zewnątrz.
Manlety z małpimi mordami potrafią wyrwać dziewczynę na ludzkim poziomie (nie gruba). Po prostu zamiast przesadnie myśleć (oni raczej za bardzo i tak nie potrafią) to wychodzą z domu. Dużo jest takich kulawych antylop na sawannie, która odpowiednio zaatakowana da się zaciągnąć do barłogu.
kolego przestań maniaczyć przed komputerem i wyjdź na zewnątrz.


@fiefiurka: Nie trafiłeś, byłem na zewnątrz pewnie nawet więcej niż ty i uwaga, nic to nie dało XD

Manlety z małpimi mordami potrafią wyrwać dziewczynę na ludzkim poziomie (nie gruba).


brak dowodów.

Po prostu zamiast przesadnie myśleć (oni raczej za bardzo i tak nie potrafią) to wychodzą z domu.


Just wyjdź z domu bro XDDD no tak to takie proste, jesteś biedny?
@qew12: Nie przejmuje się chociaż i tak nie bzykam od roku. Wylane, lepiej skupić się na swoich niedoskonałościach i problemach niż znaleźć kolejną #p0lka do seksów, która uważana jest przez zagraniczniaków za łatwą. Zbierajcie koledzy kaskę i po 40tce wyjazd na wschód do egzotycznych pań a może i jakiś fajny #ladyboy się znajdzie, kto wie.

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja W dupie byłeś, gówno widziałeś. Jak masz fobię społeczną i masz opory przed wyjściem z
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Pewnie, że to poprawią tylko operacje chirurgiczne. Jak chcesz wegetować całe życie martwiąc się swoim wzrostem czy mordą, których nie zmienisz a na pewno nie tanio to może lepiej to zaakceptować i mieć #!$%@??
Wczoraj widziałem grubego, niskiego kolesia który na ulicy uśmiechał się jak jakiś upośledzony (wyglądał serio jak jakiś down). Takie coś się nie przejmuje i żyje. Po za tym może zaakceptuj fakt, że nigdy nie będziesz miał
to może lepiej to zaakceptować


@fiefiurka: Ale przecież o tym naucza blackpill i większość chłopów to akceptuje bo wie że nie ma na to wpływu, albo stara się akceptować bo to jednak nie jest takie proste pogodzić się z tym że jest totalnie over.

Takie coś się nie przejmuje i żyje.


No super, ale nie jeste gruby i upośledzony żeby żyć jak zwierzę bez jakichkolwiek refleksji, gdybym miał 80 IQ jak
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: osoby samotne częściej popełniają samobójstwo ze względu na depresję a są samotne bo mają depresję. Nie znajdziesz nikogo normalnego mając depresję i tyle. Jak jesteś po prostu samotny to czemu masz od razu magika robić?
Sam jestem biedakiem i nic kasy nie odkładam odkąd udało mi się po kilku latach uskładać na lepsze auto. Wszystko idzie na wynajem, życie, terapie i rozwijanie się. Wszystko małymi krokami, do 24 roku życia
a są samotne bo mają depresję


@fiefiurka: XD bo ty tak napisałeś? ok a ja napiszę że mają depresję bo są samotne i co teraz?

Nie znajdziesz nikogo normalnego mając depresję i tyle.


Nie znajdziesz nikogo nie mając odpowiednich genów czyli wzrostu i linii szczęki.

Jak jesteś po prostu samotny to czemu masz od razu magika robić?


Dobre pytanie, zadałbym je samobójcom którzy np popełniają samobójstwo bo popadają w długi, przecież
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Najlepsze w twoich wywodach jest ocenianie mnie, chociaż to ty próbujesz udawać "ofiarę". Jesteś po prostu mega toksyczny, wzrost czy wygląd mają w tym przypadku drugorzędną wartość.
Jeśli chodzi o IQ to zabrakło mi 3 punkty do dostania się do Mensy za pierwszym i ostatnim razem bo jedynie chciałem mieć papier na ponadprzeciętną inteligencję sam dla siebie. Na tym tagu raczej nie ma nikogo z wyższym IQ, chyba że podobnie
@fiefiurka: Jak się nie wie jaki jest problem to trzeba go znaleźć.
Bardzo często wysocy i dobrze zbudowani faceci mają dobrą pracę i stanowiska, mają większą pewność siebie, silniejszy może więcej. Dlatego właśnie reszta ma nie potrafi zaakceptować siebie i zrobić coś by poprawić swoją sytuację.
Jesteś po prostu mega toksyczny, wzrost czy wygląd mają w tym przypadku drugorzędną wartość.


@fiefiurka: Jak się to mierzy i w jakiej jednostce wyraża?

Co? jest niemierzalne? Dobrze że Klaudiusz nie był toksyczny, ehhh taki charakter mieć jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

eśli chodzi o IQ to zabrakło mi 3 punkty do dostania się do Mensy za pierwszym i ostatnim razem bo jedynie chciałem mieć papier
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: znudziło mi się już pomaganie upośledzonym, skończmy temat. Sytuacja analogiczna to problemu biedy i bezrobocia. Ci ludzie w zdecydowanej większości nie chcą z tego wyjść, nikt ich na siłę z tego nie wyciągnie tak jak ciebie z przegrywu. Oni np. śmierdzą a ty jesteś toksyczny, zawsze to jakaś forma odstraszająca dla normalnych ludzi.
fiefiurka - @PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: znudziło mi się już pomaganie upośledzony...

źródło: ujciwoko

Pobierz