Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 20 lat bylem przekonany że oglądałam już Kompanie Braci. Okazało się że myliłem to z szeregowcem Ryanem (tam był wątek braci). Niedawno stwierdziłem że obejrzę znowu bo dawno oglądałem.
Jakie było moje zdziwienie gdy poznałem ten nadserial. Jeszcze ta epicka muzyka. Totalny sztos . Oglądam już drugi raz

#kompaniabraci #seriale
e.....p - Przez ostatnie 20 lat bylem przekonany że oglądałam już Kompanie Braci. Oka...

źródło: galeria900x900_kompaniabraci-2y0gkohefsacvbxcs479j4(1)~2

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@rafal-heros: 15 plusow bym ci dal jakbym mogl.
Pisałem to juz kiedyś, jak bylem młodym chłopakiem i na fali Szeregowca i Call o Duty pojechałem do Normandii, to specjalnie chcialem sie przeprawić przez te charakterystyczne żywopłoty, żeby sprawdzić jak to jest. Serio, to bardzo nieprzyjemna sprawa, hehe, ale zaliczyłem temat.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@elvp: Ja jedyne czego żałuję w związku z tym serialem to fakt, że do dzisiaj się nie pokusili o wydanie na BR 4K. Prawdopodobnie ocenili to jako nieopłacalne bo oryginalnie Kompania Braci miała digital intermediate w 2K, więc musieliby od nowa skan taśmy zrobić (kręcili na taśmie 35 mm, więc technicznie teoretycznie jest całkowicie możliwe uzyskać DI 4K). Pewnie sporo było też zrobione w postprodukcji cyfrowo, więc kupa roboty by z
  • Odpowiedz
  • 3
@rafal-heros daj cynk na pw z lokalizacją w którym miejscu byłeś. Byłem w 2014 zwiedzić Normandię i na powrocie zahaczyłem o Bastogne. Niestety jeszcze wtedy nie miałem tyłu materiałów, żeby dokładnie znaleźć miejsce stacjonowania i krążyłem autem między Bastogne a miejscowością Foy. Teraz widzę, że byłem po drugiej stronie :D
Atraks - @rafal-heros daj cynk na pw z lokalizacją w którym miejscu byłeś. Byłem w 20...

źródło: temp_file7620951021083552448

Pobierz
  • Odpowiedz